Серце до серця

Золотоніський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує, що з 16 квітня по 06 травня 2012 року на території Золотоніського району стартує VII  Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» з метою збору коштів для придбання медичного обладнання для допомоги дітям хворим на цукровий діабет. Акція в Україні проводиться уже в сьоме. Минулого року по всій Україні було зібрано 4 057 168, 19 грн.,  за рахунок зібраних коштів  було придбано 140 інсулінових помп для дітей хворих на цукровий діабет та 6 систем постійного моніторингу рівня цукру у крові для 6 ендокринологічних центрів.  Збір коштів, який розпочнеться з 16 по 06 травня 2012 року, проводять волонтери (учні шкіл району, студенти професійно-технічних  закладів), котрі мають спеціальні опломбовані скриньки для збору грошей. Для забезпечення прозорості відкриття скриньок та перерахунок коштів здійснюють банківські працівники в присутності представників органів влади і волонтерів.  Зауважуємо, що благодійна акція «Серце до серця» є некомерційним соціальним проектом. Благодійна діяльність стане показником нашої  соціальної відповідальності, стурбованості проблемами суспільства та сприятиме зростанню авторитету і поваги до всіх нас. Своєю участю у акції ви зможете допомогти конкретному маленькому жителю Золотоніщини. Кожна дитина має бути здоровою та повноцінно радіти життю! На зібрані кошти будуть закуповуватися автоматизовані інсулінові помпи – це електромеханічні пристрої для підшкірного введення інсуліну в постійному режимі відповідно до потреб хворого. Це медичне обладнання, яке дозволяє дитині забути про проблеми дитячого діабету та дає їй можливість жити повноцінним життям. Коштує одна інсулінова помпа 2-6 тис. доларів.

Враховуючи вищевикладене, запрошуємо всіх небайдужих  приєднатись до проведення цього суспільно важливого проекту. Ваше підприємство (установа) може самостійно перерахувати кошти на нижче вказаний рахунок, запросити волонтера зі скринькою для збору коштів серед працівників вашого підприємства.

Кошти можна перерахувати вже зараз: р/р 2600501306399 в Київському Відділенні Центральної Філії ПАТ „КредоБанк”, МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227, призначення платежу: „ Благодійний внесок для Черкаської  області ”.

Контактний телефон Золотоніського РЦСССДМ  (04737)5 – 24 – 03.

Погода