Повертаючись до теми

 

Про паралімпійську призерку, уродженку села Дмитрівна Людмилу Павленко ми вже розповідали. Дійсно, її подвиг, життєва сила і мужність заслуговують на повагу і викликають захоплення у багатьох.


Тему коментує голова РДА Валерій Буркацький:

Приємно, що наша землячка досягла вершин у спорті. Так склалося, що я знаю її ще зі школярських років. Вона була наполегливою, здібною ученицею, тож не дивно, що у дорослому віці здобула такі результати. Не зважаючи на тілесні вади, вона створила дружну зразкову родину, народила і виховує сина. Видно, що Людмила – сильна жінка, яка не скоряється долі. Вона є прекрасним прикладом для молоді. Вважаю, що місцевим вчителям і вихователям треба було скористатися її приїздом на батьківщину і запросити Людмилу на зустріч з учнями, з громадськістю села. Тому що у параолімпійської призерки є чому повчитися. Вона -приклад для наслідування. Від імені районної влади висловлюю щиру подяку її батькам – Ользі Василівні та Віктору Павловичу Павленкам, які виховали таку прекрасну людину – гордість нашого району. Ми всі вболіваємо за неї і бажаємо їй успіху.

Голова райради Іван Соколан:

– Людмила Павленко – неординарна людина, якою повинні пишатися мешканці нашого району. Тому ми пропонуємо створити у Дмитрівській школі та сільському музеї куточки, присвячені її досягненням. Приклад нашої землячки-спортсменки треба розглядати на виховних годинах у школах. Адже скільки здорової перспективної молоді у районі спивається, занепадає духом. Що ж їм заважає здобувати життєві перемоги? У кожному селі генделики та бари працюють, а спортивні зали – зачинені. Треба докладати максимум зусиль, щоб спорт розвивався не тільки на папері, а й у реальному житті. Хотілося б, щоб керівники господарств та організацій задумалися над сьогоденням і знайшли кошти і для розвитку спорту. Наразі тривають змагання «Найспортивніше село». На жаль, не всі села «стартонули». Окремі сільські голови безвідповідально поставились до цього заходу. Поки що не хочеться називати їхні прізвища, надіюсь, вони виправляться. Прикро спостерігати, що занепадають деякі види спорту. Баскетбол, ручний м’яч останнім часом затихли, хоч мали чудові резерви. Тому тільки за допомогою ініціативних, небайдужих людей спортивна слава нашого району зможе відродитися.

 

Погода