Піщанець побив власний рекорд

1 квітня у с. Шабельники закінчились змагання у четвертій зоні серед команд, які борються за титул «Найспортивніше село 2012». Сюди з’їхались спортсмени з Ковтунів, Скориківки, Подільського, Драбівець, Домантового, Піщаного, Антипівки, Дмитрівки.

У шаховому турнірі перемогу виборов депутат районної ради Іван Малий з Ковтунів.

У змаганнях з гирьового спорту в категорії до 65 кг перше місце посів Вадим Назаренко з Піщаного, на другому – Олег Шеремет з Шабельників, на третьому – Вадим Дмитренко з Дмитрівки.

У категорії до 75 кг золото виборов Сергій Журавель з Дмитрівки, за ним – Олексій Дубров з Подільського, бронзову нагороду отримав Андрій Осередько з Антипівки.

У категорії до 90 кг місця розподілилися таким чином: перше – Олександр Діденко з Шабельників, друге – Володимир Мосін з Дмитрівки, третє – Анатолій Дерев’янко з Ковтунів.

У категорії понад 90 кг гілку першості завоював Олександр Капинос із Піщаного. Гирьовик виконав 47 підйомів, чим не тільки очолив трійку фіналістів, а й побив власний рекорд. З відривом у 19 підйомів за ним іде Василь Ухов з Шабельників та закриває трійку гирьовиків цієї вагової категорії Андрій Ткаченко з Драбівець. У п’ятірку фіналістів також увійшли спортсмени з Ковтунів – Борис Скорик (15) та Дмитрівки – Анатолій Данчишен (12).

Змагання з армрестлінгу пройшли цікаво й з неочікуваними результатами. У категорії до 70 кг перше місце виборов Олександр Удод з Шабельників, друге – Микола Телятник з Піщаного, третє – Василь Шеремет з Дмитрівки.

У категорії до 90 кг найсильнішим став Ігор Ковтун з Піщаного, за ним Артем Свідовський з Антипівки, замикає трійку лідерів Олександр Токар з Дмитрівки.

У категорії понад 90 кг лідерство виборов Сергій Лисенко з Скориківки, на один бал йому поступився Сергій Риченко з Драбівець, ще на сходинку нижче опустився Дмитро Довбишко з Піщаного.

У змаганні з настільного тенісу серед чоловіків найвправнішим став Ігор Гвоздь з Шабельників, на другому місці Максим Ваченко з Піщаного, на третій сходинці – Олександр Теницький з Ковтунів.

Серед жінок найкращою стала Леся Наумейко з Шабельників, Ірина Ящук з Піщаного – другою, на третьому місці – Наталія Мальована з Ковтунів.

Перетягування каната супроводжувалося гучними вигуками фанатів з груп підтримки та оплесками вболівальників.

За результатами боротьби цього року найсильнішою стала команда з Шабельників, на 6 балів від них відстали силачі з Піщаного, на третій сходинці – спортсмени з Драбівець.

Підбиваючи підсумки змагань у фінальній зоні, варто зауважити, що цього року сталися позитивні зміни в складі учасників. Приємною несподіванкою для суддів став приїзд укомплектованої команди з Дмитрівки на чолі з сільським головою Любов`ю Іллічовою. Всі спортсмени завзято й з азартом боролися за кожен бал.