Партія регіонів згуртувалася і обрала нового лідера

 

7 серпня у районному будинку культури відбулася IV конференція Золотоніської районної організації Партії регіонів. У її роботі взяли участь делегати від усіх первинних партійних

осередків. На порядок денний зібрання були винесені проблемні питання роботи районної організації та першочергові завдання по її розбудові в сучасних умовах політичного і соціально-економічного розвитку суспільства.

Важливою подією конференції стало обрання голови Золотоніської районної організації Партії регіонів. Нею стала Оксана Юріївна Криницька, голова районної державної адміністрації. У своєму програмному виступі вона, зокрема, зазначила:

– Сьогодення змушує нас жити і працювати в особливих умовах. Наша партія – партія влади. Це вагомий здобуток, але й дуже велика відповідальність. Усього кілька місяців пройшло з моменту її утвердження на загальнодержавному управлінському рівні. Вже зроблені перші кроки у наведенні порядку в державі, вирішенні складних економічних і політичних проблем, які довелося успадкувати від попередньої влади. Бурхливе сьогодення ставить перед нами нові виклики. Тут доводиться протистояти не лише природним катаклізмам, але й протидіяти відвертим підступам політичних опонентів, які до цього часу не можуть прийняти результати Президентських виборів, ставлячи власні амбіції вище інтересів суспільства і людської гідності. Ми не проти здорової конкуренції в політиці. Вона, зрештою, веде до подальшого розвитку суспільства. Але коли це доходить до елементарних образ, наклепів, у тому числі на адресу наших однопартійців… Ніхто з цим миритися не збирається.

Особисто мені дуже прикро, коли замість спільної, щоденної, копіткої праці для забезпечення подальшого розвитку району, вирішення нагальних питань соціального захисту населення, нас намагаються втягнути в якісь деструктивні конфлікти та «полювання на відьом». Тому зараз, як ніколи, необхідно об’єднати зусилля усіх однопартійців для забезпечення продовження розпочатих реформ, реалізації першочергових завдань, визначених у передвиборчій програмі Президента України В.Ф.Януковича, програмних документах Партії регіонів.

На жаль, поки що, серед діючих представників органів виконавчої влади і самоврядування немає одностайності і взаємопорозуміння, що суттєво знижує загальну ефективність нашої роботи, гальмує розпочаті перетворення. Менше трьох місяців залишилося до проведення виборів в органи місцевого самоврядування. А тому нам потрібно максимально мобілізуватися і цілеспрямовано працювати над тим, щоб до влади прийшли люди, яким не байдужі проблеми району, які вміють і бажають їх вирішувати. Це завдання номер один для районної партійної організації на сучасному етапі її розвитку.

Про зрілість і авторитет нашої партійної організації можна буде зробити висновок по тих особистостях, які від нашої партії стануть кандидатами у депутати місцевих рад чи кандидатами на посади сільських голів і яких підтримають виборці.

Я переконана, що цей іспит на зрілість ми з вами складемо успішно і спільними зусиллями втілимо в життя головну тезу програми Президента – «Україна для людей»!

Делегати конференції одноголосно підтримали програмні засади новообраної голови районної організації Партії регіонів.

За матеріалами конференції Золотоніської районної організації Партії регіонів

«Вісник Золотоніщини», 13 серпня 2010 року

 

Погода