Кубок перейшов до «Космосу»

10 березня у спортивному залі Новодмитрівської школи відбулися змагання на кубок голови села серед місцевих волейбольних команд.

На старт вийшло п’ять завзятих і впевнених чоловічих та юнацьких збірних, готових повести відчайдушну боротьбу за головний трофей і порадувати своїм тріумфом прекрасну половину села. На ігровому полі змагалися волейболісти «Юності», «Космосу» (навколо спортивної справи об’єднав молодих людей власник однойменного бару), школу представляли дві команди – учнівська та учительська, заінтригував своєю назвою колектив «Новодмитрівські дядьки».

Матчі проходили емоційно і азартно, м’яч підкорявся як досвідченим гравцям, так і волейболістам початківцям, перелітав через сітку, змінюючи суму очок на користь то однієї, то іншої команди. Безумовно, у виграші залишились усі, хто присвятив свій вихідний здоровому способу проведення дозвілля.

Кубок села здобула команда «Космос». До лідерської трійки увійшли граючі педагоги та «Новодмитрівські дядьки». Голова села Михайло Назаренко вручив сяючу золотом призову вазу переможцям і наголосив, що волейбольний кубок Новодмитрівки має статус перехідного і розігрується вдруге, такі змагання уже увійшли в традицію, надалі кожна з команд-аутсайдерів одержує шанс на реванш і на здобуття права володіти цим почесним спортивним символом успіху. На знак вдячності усім учасникам сільських волейбольних ігор він вручив м’ячі, люб`язно надані постійним спонсором Олександром Приходьком. Тепер фізкультурна громадськість Новодмитрівки готується до кубкових змагань з тенісу.

Повідомив Олександр ТУКАЛО,

директор Новодмитрівської ЗОШ, технічний директор однієї з волейбольних команд села

«Вісник Золотоніщини», 16.03.2012 р.

Погода