Кубковий дубль спортсменів Крупського

Цьогоріч найвищу сходинку п`єдестала першості району з футболу вперше зайняла команда «Надія» з Крупського. Перемога ця була заслуженою і несподіванкою не стала, адже ще до початку футбольного сезону міні-футболісти цього села посіли третє місце у змаганнях «найспортивніших», які стали своєрідною розминкою перед початком «великих районних перегонів з м`ячем» і довели: «Надія» не збирається поступатися суперникам. Останнім часом спортсмени Крупського радують своїх вболівальників  високими  результатами і неабиякою вірою в перемогу. Так, на змаганнях «Найспортивніше село-2011» крупчани стали четвертими у командній першості, а в індивідуальній – набрали найбільшу кількість балів. В окремих видах відзначилися: у легкоатлетичному кросі та штовханні гир – Олег Хомут, у армрестлінгу – Ігор Дробітько, Олександр Опрафат і Віталій Беркань, у дартсі – Галина Холоділіна і знову у легкоатлетичному кросі, але вже серед жінок, високого результату досягла Наталія Дробітько. І навіть ті спортсмени, які не отримали нагород, принесли своїй команді дорогоцінні бали.

А як не згадати доблесних волейболістів Крупського, капітаном якої є Юрій Хомут? У цьому році вона вже вшосте виборола звання найсильнішої у районі і завоювала дорогоцінний кубок.

Та повернемося до футболу. Цьогорічний сезон був сприятливим і результативним для гравців «Надії». Посудіть самі: 13 виграшів, одна нічия і дві поразки, 59 забитих у ворота суперників м`ячів! Одна з причин успіху – повернення у команду головних форвардів – капітана Олега Хомута й Ігоря Дробітька, які мають досвід змагань і на обласному рівні. У попередні роки вони грали за команди Кропивни, Чапаєвки і Кривоносівки і приносили їм переможні бали. Крім Олега й Ігоря «Надії» дають надію на майбутні успіхи молоді, амбіційні і перспективні футболісти Юрій Хомут, Олександр Опрафат, Олексій Тараненко, Іван Гвоздь, Валентин Дубинець, Роман Пистієнко, Віталій Філоненко, Олексій Бесараб, Олександр Перехрест, Арас Петросян, Вадим Раджабов, Олег Синільник, а також ветерани футболу – Григорій Раджабов і Віталій Шепель, наставники і приклад для молоді.

Перемоги крупчанських спортсменів радують численних місцевих вболівальників, які не пропускають жодної гри своїх улюбленців як на сільському, оновленому стадіоні, так і на виїзних змаганнях. Колишні футболісти, ветерани спорту, тепер із захопленням спостерігають за успіхами своїх синів та онуків. Фанатами команди є: Іван Московченко, Василь Топорищев, Микола Гриценко, Сергій Тараненко, Володимир Доманський, Петро Мазур. Маючи таку підтримку, просто неможливо підвести своїх прихильників.

Вирішувати організаційні, матеріальні та фінансові питання спортсменам Крупського постійно допомагають керівники господарств МП «Надія» Андрій і Фрунзе Казарян, директори ТОВ «Золотоніський бекон» Галина Дубовик і ПП «Крупське» Володимир Барвет, голова села Іван Соколенко. Особливо вдячні спортсмени щирій своїй вболівальниці, депутату районної ради Галині Дубовик. Вона завжди цікавиться спортивним життям молоді села, відвідує змагання, переживає і радіє перемогам, прагне, щоб дозвілля молоді було цікавим і змістовним. У цьому році за її допомоги футбольна команда отримала комплект форми з логотипом і спортивне взуття, були придбані волейбольні і футбольні м`ячі, тенісний стіл, набір ракеток і сітка. Сільські команди постійно отримують кошти на проведення  спортивних заходів.

Футбольний сезон наближається до кінця, але ще тривають змагання «Кубку осені», може у фінальній грі поталанить саме «Надії»?

Ігор Хомут, інструктор зі спорту, с. Крупське.

«Вісник Золотоніщини», 4.11.2011

Погода