«Його думи нехитрі – додумають внуки…»

Незчулися, як вже минув рік з того трагічного дня, коли пішов за межу вічності наш дорогий колега, побратим Дмитро Олександрович Лисун. Його невтомне серце, серце людини високого громадянського обов`язку, кришталевого сумління і великої душі перестало битися 30 липня 2010 року. Він був звичайним, простим у спілкуванні чоловіком, сином українського степу. Його громадянська позиція реалізувалася у практичних справах, бурхливій енергії, у постійній готовності прийти на допомогу людям. Спілкуючись з ним, обговорюючи робочі питання і при цьому проймаючись його справами та ідеями, ми не раз запитували себе: з якого невичерпного джерела він, селянський син, черпав знання, незгасну енергію, натхнення і неабияку силу волі для вирішення кожної, великої чи малої, але обов`язково оригінальної, а часом і незвичайної справи? Яким чарівним зіллям напувала його Матінка-земля задля того, щоб постійно йшов уперед, долав перешкоди, ніколи не зупиняючись на півдорозі, мав стільки вірних друзів, супутників і однодумців? Звичайно, як і у кожної людини, були у Дмитра Олександровича і опоненти, але він ніколи не боявся їхніх підступних намірів, а тому й  перемагав.Та невблаганна доля поставила останню крапку на його життєвій дорозі   довжиною усього в 55-років. Нелегкою була та терниста дорога, адже Дмитро Лисун завжди був першопрохідцем. Його життєвий шлях є прикладом самовідданого служіння людям. Невимовно тяжко відчувати, що він пішов назавжди, але скільки б років не минуло, ми завжди будемо пам`ятати цю дорогу для нас людину, яка вічно буде жити у наших серцях.

Знову і знову висловлюємо глибокі співчуття дружині Дмитра Олександровича – Людмилі Іванівні, його синам Юрію та Антону, усім рідним та близьким  нашого незабутнього колеги і товариша. Земля йому пухом…

 З великим сумом і шаною: Григорій Сморщок і Григорій Романенко – голови сіл Безпальче і Підставки  попередніх скликань, Василь Чорновол, голова села Каврай, Людмила Черниш, головний бухгалтер ПСП «Плешкані».

«Вісник Золотоніщини»,5.08.2011 р.

Погода