Фінальний кубок з волейболу поїхав у Крупське

18 лютого у спортзалі міської школи №3 за сприяння районної організації Партії регіонів відбулися фінальні районні волейбольні змагання серед чоловіків. На фінішну пряму вийшли команди, які зайняли передові позиції на зональних іграх та у півфінальному відборі. У фіналі зустрічалися команди Чапаєвки, Новодмитрівки, Піщаного та Крупського. Першість присвячувалася 23-ій річниці виведення радянських військ з Афганістану.

Войовничо налаштовані і незламні духом спортсмени боролися за кожне очко. Зіркова збірна Новодмитрівки, серед учасників якої помітні були перший заступник голови РДА Микола Іщенко та міський голова Віталій Войцехівський, виявила неабиякі організаторські та командні здібності. У грі не бракувало яскравих подач, прийомів та падінь.

Третє місце у змаганнях посіла перспективна і амбіційна команда «Маяк» з Піщаного. Майстерні й точні паси, злагоджена та видовищна гра приковувала увагу вболівальників, збурювала емоції глядачів. За свою збірну приїхав уболівати і керівник СТОВ “Агрофірма “Маяк”, Герой України Микола Васильченко.

На другий щабель піднялися спортсмени з Чапаєвки, лідери волейбольних перегонів району, які нелегко, але впевнено дійшли до виграшного результату.

Першість і почесне звання кращої волейбольної чоловічої команди району завоювали крупські волейболісти з «Надії». Лідери всьоме отримують гілку перемоги. Яскраві та професійні удари, влучні подачі і відпрацьовані паси привели команду до перемоги. Склад команди: капітан Олег Хомут, спортінструктор Ігор Хомут, гравці — Юрій Хомут, Ігор Дробітько, Богдан Максименко, Сергій Гопка, Григорій Ілляшенко та Сергій Дробітько. Спонсори команди — керівники господарств МП “Надія” Андрій і Фрунзе Казаряни, директор ТОВ “Золотоніський бекон” Галина Дубовик та сільський голова Крупського Іван Соколенко. Професіонали впродовж гри підтримували один одного голосними вигуками, не зважали на пропущені м’ячі та повністю віддавалися грі.

Почесними гостями на святі були заступник голови районної ради Валентина Ярош, голова міськрайонної спілки ветеранів Афганістану Григорій Шкурко та члени спілки Анатолій Скрипнік і Володимир Марченко.

За ходом матчів спостерігали і переймалися грою своїх команд сільські голови Чапаєвки — Володимир Янчий, Піщаного — Володимир Єщенко та Новодмитрівки — Михайло Назаренко.

Переможці отримали кубки та медалі від районної організації Партії регіонів, а також м’ячі й грошову премію від спілки ветеранів Афганістану.

Всі організаційні клопоти поділили між собою головний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту РДА Василь Поліщук та голова ФОК «Колос» Олександр Бут.

Алевтина НАДЕМСЬКА

 

«Вісник Золотоніщини», 24.02.2012

Погода