Добрі новини у Деньгах

У районі другий рік поспіль діє комплексна програма «Учитель Золотоніщини». У рамках цього проекту молоді спеціалісти, які не мають власного місця проживання, забезпечуються житлом. Цього року пощастило 18-річній виховательці, уродженці села Богуславець, — Антоніні Приходько. Дівчина отримала однокімнатну квартиру. В оселі є коридор, кухня, комірчина, санвузол та спальня.

Привітати педагога з новосіллям та вручити квіти, подарунки та ключ від помешкання приїхали голова районної державної адміністрації Оксана Криницька, її перший заступник Микола Іщенко, голова районної ради Микола Собченко та начальник районного відділу освіти Лариса Глоба. Щаслива молода вихователька ледь знаходила слова для подяки:

— Я неймовірно вдячна представникам влади за житло. Сьогодні мати власний дах над головою — мрія кожної молодої людини, — сказала схвильована господиня оселі.

Після цієї приємної події відбулося урочисте відкриття лучної секції у відремонтованому спортивному залі. Завдяки Григорію Хвилю у Деньгах розвивається олімпійський вид спорту — стрільба з лука. Це перший такий осередок в районі. Григорій Васильович — тренер районної дитячо-юнацької спортивної школи, майстер спорту СРСР, бронзовий призер всесоюзного турніру в Ужгороді 1986 р. Серед його вихованців є талановита дівчина Христина Хвиль. Вона брала участь у обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Минулого року захистила звання кандидата в майстри спорту.

— У нас династія стрільців, — каже спортсменка. Дід, дядько, мій тато, я, брат та двоюрідна сестра займаємось цим видом спорту. У майбутньому планую скласти нормативи на звання майстра.

Завдяки сприянню у ремонті приміщення школи сільського голови Ірини Величко, сьогодні всім бажаючим є де розвивати навички стрільби. Блакитну стрічку на вході у зал перерізали Оксана Криницька та Микола Собченко. Учні декламували для гостей свята вірші, а місцева артистка Інна Бочко подарувала присутнім пісню.

Приємним сюрпризом для школярів став приїзд на відкриття спортзалу депутата районної ради, голови міськрайонної організації, заступника голови Черкаської обласної молодіжної організації «Молоді регіони» Андрія Романенка. Молодий політик не вперше підтримує спортивні ініціативи влади. Цього разу він подарував майбутнім спортсменам комплекти для гри в дартс, а Христині Хвиль вручив грошовий презент на купівлю лука (до речі, стрілецький лук коштує від 2500 гривень).

— Рух — це життя. Розвивати спорт на селі –  одне з моїх завдань. Сьогодні рідко знайдеш дитину, яка віддає перевагу спорту, а не безцільному гулянню. Я завжди підтримаю людей, які прагнуть вдосконалити себе і не бояться труднощів, — зауважив Андрій Анатолійович.

Алевтина НАДЕМСЬКА

«Вісник Золотоніщини», 30.03.2012 р.

Погода