Чи є щось страшніше ніж хвороби наших дітей?

Серед багатьох лих, які переживає людина, це, здається, найтяжче.

САША АНДРУЩЕНКО ІЗ ДМИТРІВНИ

Йому 1 липня виповниться 12 років. Усміхнений і лагідний. У дитячому садку на святах він грав ролі різних казкових героїв. Коли сів за шкільну парту показав себе дуже сумлінним учнем. Найбільше його захоплення — футбол. Він мріє про спортивну кар’єру. Приваблює його комп’ютерна техніка і хлопець не відмовився б стати програмістом. Любить тварин, тому дуже хотів, щоб йому купили собаку, і тепер втішається маленькою красунею Дінкою. Уже другий рік Саша живе із прикрим діагнозом і бореться з гострим лейкозом. Медики діагностували хворобу, коли вона була у найтяжчій формі. Хлопчик пройшов декілька блоків надпотужної хіміотерапії. Долати хворобу важко, але Саша вірить, що все буде добре: він ходитиме в школу, а не вчителі до нього і гратиме з хлопцями у футбол.

 

ОЛЕГ ДУБЕНЕЦЬ ІЗ ЧАПАЄВКИ

Йому три роки. Він хоче все бачити й знати, а для цього треба весь час кудись бігти, щось хапати, розкручувати, розбирати. Машини і техніка будь-яких зразків захоплюють його уяву. Олег фантазує і бачить себе то водієм, то майстром, то винахідником. Може роз’єднати машинку на дрібні запчастини. Він радий одержувати нові і нові моделі автосвіту, розвивати швидкості і мчати по дорогах усієї планети. Але вже рік стрімке життя Олега стримує хвороба. У дитини рак крові. Організм хлопчика зазнав такого серйозного штурму хіміотерапії, що фахівці оцінюють зношеність усіх систем та органів життєдіяльності як на вік 20 річного чоловіка. Олежкові важко, він відчуває велику втому, але тільки-но може стати на ніжки — бере машинку і, скільки вистачає сил, мчить вперед.

АРТЕМ СЕІДОВ ІЗ КРОПИВНИ

 Хлопчикові рік і сім місяців. У такому віці кожен новий день — це подія. Він уміє трошки ходити, дещо говорити, любить маму і різні іграшки, дивується всьому новому і незнайомому. Попереду у нього — ціле життя, а позаду — уже чотири місяці боротьби за нього. У Артемка виявлено онкозахворювання — гангліонейробластому. Курси хіміотерапії, одне за одним детальні обстеження та аналізи, короткі перерви між тривалим перебуванням на лікарняному ліжку — такий ритм життя цієї маленької людини. Його здоров’я — мов тоненька ниточка, але якщо зав’язувати на ній тугенькі вузлики, то вона витримає і не розірветься.

Родини усіх трьох дітей готові віддати все заради здоров’я Саші, Олега, Артема. Вони живуть з надією і вірою, що зможуть подолати біду. Материнської і батьківської любові вистачає на те, щоб боротися, за життя хлопців. Бракує матеріальних ресурсів, адже лікування тривале і дуже витратне, гроші потрібні щодня, від них залежить результат.

 

Золотоніське відділення Дитячого фонду України у рамках двомісячника «Співучасть у долі дитини» організовує благодійний мистецький захід «Пасха — світле Воскресіння Христове». Усі кошти, зібрані під час цієї акції милосердя, переказані небайдужими людьми, колективами підприємств, установ, організацій на рахунок відділення ДФУ, будуть передані на лікування трьох золотоніських онкохворих дітей Олександра Андрущенка, Олега Дубенця та Артема Сеідова. Великий благодійний концерт відбудеться 5 квітня о 10-ій годині у районному будинку культури. Кожен внесок піде на благо хлоп’ятам, яким щоденно потрібні ліки! Подивіться в ці очі, допоможіть, дайте шанс їм одужати і здійснити свої мрії!

 Нагадуємо розрахунковий рахунок відділення ДФУ: 26002060348530 МФО 354347 ОКПО 36774510 ЧГРУ ПАТ КБ Приват Банк в м. Черкаси. У платіжному дорученні потрібно вказувати «Кошти хворим дітям».

Наша адреса: м.Золотоноша, вул. Театральний проїзд, 14. Телефон — 096 937 55 69.

Віра КУЛІНІЧ, голова правління Золотоніського відділення Дитячого фонду України

Погода