Будуймо Україну – справедливу, незалежну, заможну і щасливу!

Для кожного українця День незалежності – це найбільше національне свято, яке символізує здійснення мрії українського народу про створення власної самостійної держави. Це водночас видатна політична подія і результат наполегливої праці багатьох поколінь наших людей. Кожен з нас розуміє, що саме тепер ми отримали унікальний історичний шанс здобути реальну незалежність і справжню свободу: збудувати справедливу і заможну європейську державу, яку б шанували і цінували власні громадяни і до якої з повагою б ставилися у світі. Досягнути цього можна лише за умови щоденної праці кожного громадянина держави, кожного з нас, шановні жителі Золотоніщини.

Оксана Криницька, голова Золотоніської райдержадміністрації

Головна увага органів районної влади звернена на максимальну стабілізацію економіки, покращення усіх видів обслуговування населення, захисту його прав і законних інтересів, тісну співпрацю з керівниками територіальних громад з метою спільного вирішення актуальних проблем села.

Протягом минулого року і  першого півріччя поточного –  районна державна адміністрація розробила та винесла на розгляд районної ради 20 проектів комплексних цільових програм. В результаті цього, за підсумками 2010 року наш район став першим у комплексному рейтингу оцінки рівня соціально-економічного розвитку районів і міст обласного значення. Ціною спільних зусиль влади і трудівників Златокраю у минулому році обсяги реалізованої промислової продукції, робіт і послуг (у порівнянні з 2009) зросли майже у 25 разів. За минулий рік у розвиток економіки району спрямовано 113,7 млн. грн. капітальних інвестицій, а на розвиток сільського господарства – 86 (або 80,6% усіх інвестицій в основний капітал).

Значною подією у районі стало введення в експлуатацію Софіївського комунального ринку, що дало змогу вирішити безліч питань, які протягом довгих  років залишалися проблемними.

Під час підготовки навчальних закладів до осінньо-зимового періоду в одинадцяти навчальних закладах і у районному будинку дитячої та юнацької творчості було виконано значний обсяг будівельно-ремонтних робіт.

90 тис. грн. було використано на відновлення вуличного освітлення у Крупському і Новій Дмитрівні. Сьогодні ці роботи тривають у Деньгах, Антипівні, Кропивні. А у Богуславці завершено будівництво вуличних газопроводів. У Вільхах, Софіївці, Драбівцях, Новій Дмитрівці, Хвильово-Сорочиному проведено капітальний ремонт комунальних доріг (на загальну суму понад 500 тис. грн.) та поточний ремонт таких доріг, на що пішло понад 370 тис. грн.

Велику увагу влада району приділяє питанню поліпшення якості надання населенню медичних послуг. Так, у минулому році проведено ремонти лабораторії, дитячого і терапевтичного відділень ЦРЛ ( освоєно близько 400 тис. грн.), харчоблоку та пральні Гельмязівської дільничної лікарні, поточні ремонти у дитячому відділенні, капітальний, із впровадженням новітніх технологій,  – у пологовому. За рахунок коштів районного бюджету центральна районна лікарня отримала у користування два нових легкових автомобіля.

Слід зазначити, що владою постійно вживаються заходи  щодо вирішення питань зайнятості  населення. Протягом І півріччя 2011 року було працевлаштовано 738 громадян, жителів сільської місцевості ( або 122% у порівнянні з попереднім роком). Упродовж звітного періоду створено 300 нових робочих місць.

Незабаром планується ввести в експлуатацію цех з переробки ріпаку з елеватором на 30 тис. тонн у ТОВ «Красногірське» с. Антипівка, відкрити будинок сімейного типу у Крупському, фізкультурно-оздоровчий майданчик у Маркизівці. Як бачимо, наш Золотоніський район не зупиняється на досягнутому, а зустрічає ювілей Незалежності конкретними справами.

Вагомі досягнення в усіх сферах господарювання стали можливими завдяки наполегливій праці наших земляків, справжніх трудівників і патріотів  району. Зокрема: директора СТОВ «АФ «Маяк», Героя України Миколи Семеновича Васильченка, директорів – СТОВ «Перемога» Григорія Федоровича Зінченка, «Прогрес» – Василя Федоровича Лисенка, «Нива» – Василя Григоровича Лисенка, керівника ФГ «Ромашка» Надії Федорівни Кім, оператора машинного доїння ПСП «Плешкані» Ольги Петрівни Авраменко, ланкового механізованої ланки з вирощування цукрового буряка Володимира Миколайовича Гриба, директора Гельмязівського хлібокомбінату Надії Яківни Січкар, керівників КП «Дніпро» (с. Домантове) Зіновія Степановича Ненчина і «Добробут» (с. Гельмязів) – Валентини Федорівни Рогуль, вчителя Вознесенської ЗОШ, заслуженого вчителя України Володимира Миколайовича Макаренка, завідуючого травматологічним відділенням ЦРЛ Володимира Миколайовича Сержука та багатьох інших.

У нас є всі підстави дивитись у майбутнє з оптимізмом, а ювілей Незалежності України має додати нам сили і снаги для вирішення назрілих проблем. Давайте ж гуртом будувати Україну, про яку мріяли наші діди і прадіди, і заради якої до останку віддавали себе. Нехай у кожній родині запанує щастя, добробут і радість.

«Вісник Золотоніщини», 19.08.2011 р

Погода