«Біла тура»

За підтримки районної організації Партії регіонів, депутата районної ради Анатолія Романенка 28 березня у РБК у Золотоноші відбувся шаховий турнір «Біла тура».

Із 33 учасників – 21 першорозрядники, 4 другорозрядники та 8 кандидатів у майстри спорту. Спортсмени з Чорнобаю, Черкас, Сміли, Кам’янки, Корсунь-Шевченківського, Жашкова, Миронівки та Баришівки (Київська область) з’їхалися позмагатися у майстерності.

– Минулого року в Золотоноші відновили турнір з класичних шахів, який не проводився більше 20 років. Згодом нас підтримала Кам’янка. – каже голова міськрайонної шахової федерації Віктор Грінько. – Судимо за швейцарською системою в 9 турів з обрахуванням національного рейтингу. Кожному учаснику дається 65 хвилин. Місця розподіляються за найбільшою сумою набраних очок.

Цього року найрозумнішим шаховим маестро став Олександр Кайтмазов зі Сміли. Другу сходинку посів Олег Баляс із Миронівки, на третій позиції Іван Темченко з Черкас. Нагороджені учасники, які зайняли місця з 1 по 10.

Організатори висловлюють подяку заступнику голови районної ради Валентині Ярош, заступнику міського голови Світлані Судді, приватному підприємцю Сергію Тесленку та В’ячеславу Олексенку з а сприяння в організації та проведенні заходу.

Окрему подяку організатори висловлюють директору школи   Миколі Курятнику за кімнати, надані для проживання приїжджим учасникам.

Алевтина НАДЕМСЬКА

«Вісник Золотоніщини», 6.04.2012

Погода