Бігуни та шахісти з шашкістами визначали лідерів

12 жовтня у Золотоноші відбулися змагання з легкоатлетичного кросу. У них взяли участь понад 100 учасників з 26-ти загальноосвітніх закладів. Юнаки змагалися на дистанції 1000 м, а дівчата бігали 800-метрівку. Найкращі результати в особистому заліку показали Ілона Коваленко і Каріна Титаренко (Гладківщинський НВК), Дмитро Походенко і Анжела Скачко (Калениківський) та Андрій Рогуль (Софіївський).

У загальнокомандному заліку перше місце завоювали юні спортсмени Гладківщинського НВК (Ігор Веретільник, Володимир та Ілона Коваленки, Каріна Титаренко – учитель Сергій Литовченко), на другому місці команда Гельмязівської ЗОШ (Віталій Малимон, Микола Пастернак, Ірина Півень, Татевік Багдасарян – учитель Олександр Голуб), на третьому – збірна Калениківського НВК (Дмитро Походенко, Світлана Полішко, Едуард Скляренко, Анжела Скачко – учитель Василь Хакімов). До десятки кращих потрапили також Шабельниківський і Софіївський НВК, Новодмитрівська ЗОШ, Ковтунівський, Деньгівський і Каврайський НВК та Чапаєвська ЗОШ.

19 жовтня у шахово-шашковому клубі районного будинку культури пройшла першість з шахів і шашок, де змагалося відповідно 25 та 22 школи району. В особистому заліку в шахах серед юнаків перемогу розділили Вадим Пузь (Гельмязівська ЗОШ) і Михайло Петренко (Софіївський НВК), серед дівчат кращий результат показала Христина Хвиль (Деньгівський НВК). У шашках в індивідуальному заліку серед юнаків сильнішим також був гельмязівець – Микола Пастернак, а у дівчат -Марина Циганник (Коробівський НВК). Найкращі командні результати показали деньгівські спортсмени. Вони перемогли у обох видах програми. У змаганнях з шахів набрали 7 очок з 10 можливих, а з шашок – 7,5. До трійки сильніших команд серед шахістів увійшли збірні Кропивнянської і Пальмірської шкіл. Серед шашкістів другими стали учні Привітненського НВК, третіми – Ковтунівського.

22 жовтня Валентин Гриб (Софіївський НВК), Станіслав Кашлюк (Крупський), Наталія Кузнєцова (Коробівський), Діана Гетьман (Піщанська ЗОШ) у складі учнівської збірної району взяли участь у обласних змаганнях з легкоатлетичного чотириборства в м. Черкаси, де посіли 11-те місце серед 24-х команд-учасниць. Поїздка на змагання відбулася завдяки спонсорській допомозі ТОВ «Золотоніський бекон».

Ніна ПЛИСАК, методист РБДЮТ.

«Вісник Золотоніщини», 4.11.2011

Погода