Андрій Логінов – лауреат Європейського фестивалю російської мови

 

Здобувати нові знання завжди цікаво. Я із задоволенням навчаюся рідній мові і математиці, вивчаю закони природи і мистецтва. Та особливо подобаються мені уроки російської мови, яку в нашій школі викладає Андрій Юрійович Логінов. Разом з учителем ми засвоюємо нелегкі правила вимови і написання російських слів, вчимося спілкуватися і розповідати про себе, про оточуючий світ. На уроках ми знайомимося із звичаями та надбаннями російського народу, здійснюємо заочні подорожі по Росії.


А нещодавно наш Андрій Юрійович сам побував там. Він був запрошений як переможець відбірних турів на Європейський фестиваль російської мови, який проходив з 30 вересня по 3 жовтня у Санкт-Петербурзі. 500 учасників фестивалю, серед яких було 65 учителів російської мови із Британії, Румунії, Австрії, Польщі, Сербії, Молдови, Естонії, Латвії та інших європейських держав взяли участь у культурно-освітніх заходах, організованих Міжнародною асоціацією викладачів російської мови і літератури. На методичних семінарах, засіданнях круглих столів, майстер-класах, вікторинах, конкурсах, що проводилися в рамках фестивалю, учасники виконували тестові завдання, писали есе, демонстрували свій рівень володіння російською мовою і уміння навчати інших цієї мови.

Особливо цікавим для всіх вчителів виявився методичний семінар «Новий підручник. Як його зробити цікавим?», на якому своїми здобутками та надбаннями у створенні підручників для навчання російської мови ділилися педагоги різних країн і де було відзначено серед кращих українські підручники. Запам’ятаються всім надовго методична бесіда «Музейна педагогіка» та конкурс, де необхідно було провести заняття зі студентами, що зовсім не володіють російською мовою.

Культурною програмою фестивалю були передбачені екскурсії по місту та в Ермітаж, відвідання Театру опери та балету ім. М. О. Римського-Корсакова, де учасники мали змогу насолодитися прекрасною виставою «Лебедине озеро». А лейтмотивом заключної церемонії Європейського фестивалю російської мови стали слова фестивальної пісні про те, що добре слово, віра, надія та любов потрібні всім людям на землі.

Додому А. Ю. Логінов повернувся  з дипломом лауреата конкурсу викладачів-русистів Європейського фестивалю російської мови та масою прекрасних вражень. Ми щиро радіємо за нашого вчителя.

 

Тетяна ПОЛЯКОВА, учениця 7 класу;

Вознесенської ЗОШ І-ІІІ ст.

«Вісник Золотоніщини», 6.11.2009 р

 

Погода