Актуально. Коротко

Треба потурбуватися про забезпечення сировиною Пальмірського цукрового заводу

Голову райдержадміністрації Оксану Криницьку надзвичайно турбує питання посіву цукрового буряку господарствами району для забезпечення необхідною сировиною Пальмірського цукрового заводу. На апаратній нараді, яка відбулася цього понеділка, голова РДА націлювала начальника управління агропромислового комплексу Петра Бобкова провести нараду з керівниками сільгосптовариств щодо збільшення площ посіву цукрового буряку.

Школи Золотоніщини потребують нових комп’ютерів

На базі шкіл нашого району створено 40 навчальних комп’ютерних класів, які складаються з 404 одиниць ПК. Лише третину комп’ютерів можна назвати новими і сучасними, інша ж техніка морально застаріла. Як повідомила начальник відділу освіти РДА Лариса Глоба, у минулому році за спонсорські кошти і субвенцію сільських рад, освітяни придбали 18 нових комп’ютерів. У Гельмязівській ЗОШ обладнали новий комп’ютерний клас як подарунок від Кабінету Міністрів України. Найгірша ситуація і найстаріші ПК у Коробівському, Піщанському, Чапаєвському та Богданівському НВК. Проте, незважаючи на застарілу техніку, на районних і обласних олімпіадах і на чергових зрізах знань діти Золотоніщини показують хороші результати, — зауважила Лариса Іванівна.

 Весняні канікули переносяться

З метою економії коштів і палива, весняні канікули для школярів нашого району дещо переносяться. Вони розпочнуться не 26 березня, як було заплановано раніше, а 2 квітня і триватимуть до 9 квітня. Євро-2012 для школярів району 26, 27, 28 та 30 березня на стадіонах Піщаного та Золотоноші проходитимуть змагання футбольних команд серед школярів — міні Євро-2012. Заявки на участь у футбольних поєдинках подали 28 шкільних команд нашого району.

 У Синьооківці втретє пройшли вибори

18 березня у Синьооківці відбулися позачергові вибори сільського голови. Цього разу явка виборців була найвищою — 73%.

З переконливим відривом переміг Олексій Михайлович Капля, місцевий мешканець.

Держслужбовці прибиратимуть населені пункти разом із сільськими громадами

Благоустрій і чистота нашого району — справа, яка залежить від кожного жителя, від кожного з нас. Акції «За чисте довкілля» проходитимуть по всій Україні. Зокрема, працівники районної адміністрації і ради проведуть кілька суботників, щоб до світлого свята Пасхи і поминальних днів Золотоніщина мала достойний вигляд. Оксана Криницька закликала держслужбовців, усіх працівників установ та організацій району проявити громадянську позицію і активно включитись у прибирання нашого району. З цією метою, за дорученням голови райдержадміністрації, всі «офісні» працівники роз’їдуться по селах району — допомагати сільським громадам у прибиранні.

 Розробляється карта туристичних маршрутів Золотоніщини

Працівники районної державної адміністрації, зокрема, сектор з питань внутрішньої політики, відділи культури та економіки, працюють над розробкою карти туристичних маршрутів нашого району, які б приваблювали гостей Золотоніщини та потенційних інвесторів. Також незабаром запрацює офіційний сайт Золотоніської РДА, на якому можна буде дізнатися усі новини нашого району

 

«Вісник Золотоніщини», 23.03.2012 р.

Погода