Золотоніські депутати завоювали бронзові нагороди для Черкащини

З 8 по 12 червня в Ужгороді відбулася ІV Всеукраїнська спартакіада серед депутатів всіх рівнів. На старт вийшли 12 команд, а це майже 300 осіб, що змагалися з п’яти видів спорту: футзалу, волейболу, настільного тенісу, шахів та шашок. До складу збірної команди Черкащини були включені спортсмени 11 районів області. Серед них — четверо представників нашого району, які ввійшли в число призерів на обласному етапі спартакіади.

Представники Золотоніщини - призери всеукраїнської спартакіади депутатівВ Ужгороді підтвердила свою майстерність та виборола бронзову медаль з шахів в індивідуальній першості депутат Чапаєвської сільської ради Віра Масюк, а депутат районної ради Іван Малий зайняв 4 місце. У підсумку команда шахістів стала третьою на спартакіаді.

Значний внесок у бронзу серед футболістів України зробили сільсьські голови Шабельників і Гладківщини Ігор Гвоздь і Олександр Тертишний.

За підсумками загальнокомандної першості перемогу отримала команда Івано-Франківської області на другому місці закарпатці, третє — у збірної Черкащини.

«Вісник Золотоніщини», 19 червня 2015 р.