У Золотоноші відбувся чемпіонат району з шашок

У черговому чемпіонаті району з шашок взяли участь 24 любителів древньої гри віком від 11 до 65 років. Якщо порівнювати із чемпіонатами інших районів, то це цілком пристойна кількість учасників. Але це, на жаль, значно менше, ніж очікували організатори змагань. Далось взнаки перенесення змагань через погодні умови. Та й до того ж зріс рівень захворюваності в районі.

Керівники спортивного клубу «Колос» за сприяння відділу культури потурбувались, щоб ігри пройшли в районному Будинку культури, де дбайливо зберігають необхідний шахово-шашковий інвентар, придбаний понад три десятиліття  назад.

Учасники змаганьУ результаті безкомпромісної гри перемогу серед чоловіків здобув житель  села Вознесенське Григорій Луговський. Друге і третє місце з однаковою кількістю очок зайняли представники села Ковтуни директор навчально-виховного комплексу Іван Малий та семикласник Максим Дивнич. За крок від призерів в турнірній таблиці розташувались Микола Король з Деньгів та Володимир Боярчук з Плешканів. Добру майстерність продемонструвала досвідчена Віра Масюк з Чапаєвки, яка стала четвертою у загальному заліку і найсильнішою серед жінок. Друге місце в жіночій першості зайняла сільський голова з Ковтунів Олена Мірошніченко. Третє місце в юної представниці з Чапаєвки Люби Жибак, яка на півочка  випередила Жанну Карпенко з Гельмязева.

Всі переможці відзначені пам’ятними медалями.

Технічні результати наведено в таблиці.

Таблиця результатів першості району з шашок

Погода