Шахісти лівобережної Черкащини вшанували Героїв Майдану

У перший день весни в приміщенні районного будинку культури відбувся шаховий турнір пам’яті Героїв Майдану, в якому взяли участь 24 любителів древньої гри. Шахісти лівобережної Черкащини в черговий раз продемонстрували високий рівень самоорганізації та провели свій захід на високому рівні.

Учасники шахового турніру. Фото Марини Бут

Учасники шахового турніру. Фото Марини Бут

Турнір пройшов за сприяння багатьох небайдужих людей і привернув увагу до себе органів місцевої влади, яка взяла курс на оновлення. Сама ідея його проведення ніким не нав’язувалась зверху, а участь у ньому ще раз підтвердила патріотичні настрої населення нашого краю. Дякуючи Валерію Єсеву, Павлу Кравченку, Наталії Сьомак, Тарасу Супруну, Сергію Богдану, Сергію Юрківському, Сергію Гордеєву, Михайлу Гуменяку, Олександру Некрасову, Миколі Синьооку, Віктору Гріньку та Михайлу Куниці було зібрано 2500 грн, які передано на потреби потерпілих Героїв Майдану. Слід зазначити, що шахова спільнота одностайно схвалила таке рішення про використання коштів. Поки що не на встановлення пам’ятників. Це питання майбутнього. Важливо допомогти зараз потерпілим, що й буде зроблено завдяки волонтерам із Золотоніщини, які працюють безпосередньо на Майдані і як ніхто інший бачать конкретні потреби людей.

На початку змагань до присутніх з вітальним словом звернувся новопризначений заступник голови Золотоніської районної ради Олександр Нагаєвський. Поява в залі спортивних чиновників району та міста Олександра Бута та Миколи Строканя як і заступника голови Золотоніської райдержадміністрації Андрія Ляпкала ще раз засвідчила про підтримку ініціатив шахістів. Тож є підстави надіятись на вирішення проблем шахового клубу, про які чимало недавно говорили і на обласному рівні.

Учасники продемонстрували свою майстерність за шаховими дошками. Ігри пройшли безкомпромісно. Атмосфера, яка панувала в турнірному залі, була доброзичливою.

Переможцями стали першорозрядники Володимир Колісник з с. Крутьки Чорнобаївського району, Микола Гуков із Золотоноші та Сергій Жуган, який є головою Черкаської обласної федерації шахів. Вони відзначені грамотами організаторів змагань. Грамот удостоєні найстарший учасник 83 річний Василь Михайлович Пріхненко та наймолодший семирічний Ростислав Гончаренко. Всі учасники одержали пам’ятні сувеніри міської ради.

Іван Малий, суддя змагань

Героїв Майдану

Погода