Досвід і молодість змагались між собою

У день Соборності 54 учасники вийшли на старт традиційного чемпіонату району по шашках. Їх кількість стала рекордною для Золотоніщини. Цьому сприяли зміни в положенні про проведення змагань. Ставка на масовість та клопітка робота організаторів принесли результат. Представники 18 сільських рад району виборювали особисту першість серед чоловіків та жінок. Одночасно проводився командний залік серед населених пунктів.

Тон у грі задавали досвідчені шашкісти, хоча і від молоді можна було чекати сюрпризів. Змагання проходили за швейцарською системою протягом семи турів. У результаті напруженої боротьби титул чемпіонів району зберегли за собою минулорічні переможці Григорій Луговський із Лукашівки та Віра Масюк із Благодатного. Друге місце у одного з найдосвідченіших шашкістів нашого району Миколи Пономаренка із Скориківки та Юлії Стеценко з Новодмитрівки, гра якої стала відкриттям турніру. Третіми стали Володимир Скрипка із Піщаного та Віта Строкань із Ковтунів. Добру гру продемонстрували також Олександр Стеблина з Дмитрівки, Микола Король з Деньгів, Андрій Бухановський з Подільського, Станіслав Довгополов з Антипівки, Максим Дивнич з Ковтунів, Олександр Ілляшенко з Плешканів.

У командному заліку перемогу здобула рівна за складом та досвідом ковтунівська команда. Друге місце у шашкістів Благодатного, яким лише за додатковими показниками поступились представники Скориківки, які стали третіми. У п’ятірці кращих – гравці із Плешканів та Зорівки. Більшого можна було чекати від команд із Новодмитрівки та Піщаного. Проте вони виступали неповним складом, а тому на загальний успіх важко було сподіватись. Приємно було бачити серед учасників сільських голів Олену Мірошніченко з Ковтунів, Віктора Назаренка з Скориківки, Артема Кухаренка з Подільського. Представниками своїх команд були Микола Торгонський із Антипівки та Володимир Янчий із Благодатного, які уважно спостерігали за грою в турнірному залі районного Будинку культури.

Нижче наведено результати 15 кращих шашкістів Златокраю та результати командної першості серед сільських рад.

Погода