4 місце на обласній спартакіаді депутатів розцінили невдачею

27 квітня у місті Тальне команда Золотоніського району зайняла четверте місце у спартакіаді серед депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад.

15 районів здобули право виборювати першість у фіналі в певних видах. Делегація району була однією із чисельних, тому були всі підстави розраховувати на призове загальнокомандне місце.

Вирішальним виявився виступ футбольної команди. Попавши в одну групу з майбутніми переможцями і тривалий час домінуючи на полі, наші футболісти поступилися з рахунком3:4. Ця гра забрала багато сил, тому в основний час нашій команді не вдалось обіграти збірну Черкаського району. Пробивання пенальті виявилося не на нашу користь. Четверте місце з міні-футболу виштовхнуло нашу команду з числа призерів.

В індивідуальних видах успіхи були кращими. Третю сходинку посіли депутати сільських рад Ірина Салкуцан (настільний теніс) та Тетяна Гвоздь (шашки). Переможцями з шахів оголошено депутата Чапаєвської сільської ради Віру Масюк та депутата районної ради Івана Малого.

Погода