Золотоніщина попрощалася з В’ячеславом Гагою

В’ячеслав Олегович Гага народився 3 серпня 1991 року в с. Плешкані. Базову освіту здобув у місцевій школі. Після закінчення Гельмязівської середньої школи поступив на факультет фізичного виховання Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького. Захоплення спортом було невипадковим. У селі з ініціативи покійного нині голови сільськогогосподарського товариства, майстра спорту Дмитра Лисуна активно працювала секція греко-римської боротьби. Тож було чим зайнятися у вільний від уроків час.

Після здобуття у 2013 році вищої освіти був призначений вчителем фізичної культури в найбільшу школу Золотоніщини, в якій його пам’ятали учнем. Робота в школі була короткотривалою, оскільки за покликом душі у жовтні він пішов за контрактом до лав Збройних сил. Службу проходив у 95-ій аеромобільній бригаді. Навесні 2014 року у складі свого підрозділу опинився у найгарячіших на той час точках – поблизу Краматорська та Слов’янська. Отримавши важке поранення у ногу, потрапив на реабілітацію, проте дуже скоро повернувся до своїх бойових побратимів. У липні минулого року В’ячеслава за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Указом Президента України № 593/2014 нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

26 січня 2015 року під час ведення бою ротної тактичної групи з російсько-терористичними військами БТР, яким їхав В’ячеслав Гага, підірвався на міні поблизу с. Спартак Ясинуватського району Донецької області. Разом зі своїми товаришами він загинув на місці…

Не віриться… Гірно… Боляче…

Гага В.О.

Погода