Олександр Василенко з Піщаного в черговий раз став лауреатом всеукраїнської відзнаки та мав персональну виставку у районній бібліотеці

Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик «Освіта» оприлюднив імена рейтингу «Кращі освітяни 2012 року». Серед них в черговий раз відмічено ім’я учителя математики Піщанської середньої школи Олександра Олександровича Василенка. Він став лауреатом відзнаки «Залиш мені в спадщину думку найвищу».

До 90-річчя створення Золотоніського району у районній бібліотеці була відкрита виставка творів талановитого сільського вчителя. На ній було представлено збірки «Серенада Математиці», статті з газет «Освіта», «Сільська школа», «Нова доба», «Черкаський край», «Вісник Золотоніщини», «Златокрай», журналів «Рідна школа», «Педагогічний вісник», «Математика в школі». Особливої уваги заслуговує унікальне видання «Серенада Математиці». За свідченням методиста Черкаського ОІПОПП О.М.Козлової збірки призначені для всіх, хто навчає математики, хто вивчає математику, для тих, хто любить математику, і тих, хто ще не знає, що може полюбити математику. Вони містять матеріали-родзинки, що відрізняються неординарністю з-поміж іншої літератури, віддзеркалюють щире захоплення математикою, реалізуючи єдність логічного, психологічного й чуттєвого, так чи так пов’язані з вибраними персоналіями. Вони на різні смаки й уподобання, можуть бути використаними на уроці, у позакласній роботі або під час заходів предметного тижня.

Олександр Олександрович належить до покоління, якому не довелось в повній мірі пізнати блага комп’ютеризації та всезнаючого Інтернету. Тим більше заслуговують на повагу його роботи, які появились в результаті титанічних пошуків та роздумів.

Для довідки. О.О.Василенко народився 2 листопада 1954 року в с. Піщане Золотоніського району Черкаської області. Закінчив фізико-математичний факультет Черкаського державного педагогічного інституту у 1976 році. З 1976 по 1980 рік працював учителем математики у Великохутірській середній школі Драбівського району, яку очолював знаменитий в окрузі Дорошенко Олександр Андрійович. З 1980 року викладає у Піщанській середній школі.

За заслуги в розвитку народної освіти, впровадженні передового педагогічного досвіду у 1991 році Олександру Олександровичу Василенку було присвоєно почесне звання «Заслужений вчитель Української РСР». Він є лауреатом Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 1992», делегатом І з’їзду педагогічних працівників України.

Олександр Олександрович — лауреат чисельних відзнак кращого освітянина року, що визначаються тижневиком «Освіта», призер багатьох конкурсів та оглядів конкурсу. Лауреат премії ім. О.А. Захаренка.

Погода