«КОЛОС — БЗК ДРАБІВЦІ» ПОСІВ 6 МІСЦЕ

Минулий чемпіонат Черкаської області був ознаменований поверненням до нього після кількарічної перерви команди-представника Золотоніського району. На зміну володарю кубка (2004, 2005 p.p.) і золотих медалей чемпіонату області-2004 ФК «Златокрай» до змагань була допущена команда «Колос-БЗК» з Драбівець.

Дебют молодого колективу в елітних перегонах можна вважати вдалим, адже минулорічному чемпіону району вдалося гідно представити Золотоніщину, посівши у підсумку 6 місце серед 12 команд. Варто зазначити, що вагомий внесок у цей результат лежить на плечах керівника команди Миколи Грінька та його компанії — Баришівського агрохолдингу. Левова частка коштів на фінансування й життєдіяльність команди належить саме їм, а також депутату районної ради Володимиру Мархоцькому. На початку сезону на заявку команди з районного бюджету було перераховано 6 тис. грн. Крім того, команда мала змогу проводити всі свої домашні поєдинки на районному стадіоні «Колос» у Золотоноші.
Основу колективу склали місцеві футболісти, серед яких справжніми лідерами в кожній з ліній були воротар Олександр Манжела, півзахисник Олексій Зоря та нападник Сергій Гопка. На рахунку останнього 5 забитих м’ячів. Також «своїми» в клубі стали Роман Сухостат, Артем Гаркавий, Олександр Школьний та Олександр Дригус. Підсумовуючи футбольний рік. глід зауважити, що «Колосу-БЗК» не вистачило досвіду для того, щоб втрутитись у боротьбу за третю сходинку та бронзові медалі.
Крім того, ближче до завершення сезону команда перестала відчувати підтримку керівництва району. Зважаючи на це, можна сказати, що сьогодні питання про участь «Колос-БЗК» у цьогорічному чемпіонаті ще не вирішене. Однак будемо сподіватися на те, що керівники району повернуться обличчям до свого єдиного представника в еліті обласних футбольних перегонів.

Володимир Лобанов
«Вісник Золотоніщини», 20.01.2012

Погода