Список депутатів Золотоніської районної ради, обраних у одномандатних мажоритарних виборчих округах




Виборчий округ № 1

Мордач Олександр Іванович,

22.01.1967 р.н., громадянин України, член Партії регіонів, головний інженер товариства з обмеженою відповідальністю «Красногірське», проживає в с. Антипівка, від Партії регіонів.

Виборчий округ №2

Марчук Володимир Адамович,

06.11.1964 р.н., громадянин України, позапартійний, приватний підприємець, проживає в с. Богдани, від партії, «Союз. Чорнобиль. Україна».

Виборчий округ №3

Лисенко Василь Федорович,

01.11.1956 р.н., громадянин України, позапартійний, директор сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Прогрес», проживає в с. Богуславець, від Партії регіонів.

Виборчий округ №4

Кикоть Сергій Миколайович,

17.02.1977 р.н., громадянин України, член Партії регіонів, директор ДП «Іскра», проживає в м. Золотоноша, від Партії регіонів.

Виборчий округ №5

Йосипака Микола Іванович,

18.01.1963 р.н., громадянин України, член партії «ВО «Батьківщина», вчитель Бубнівсько-Слобідського НВК, проживає в с. Бубнівська Слобідка, від партії «ВО «Батьківщина».

Виборчий округ №6

Саранча Валерій Петрович,

21.05.1958 р.н., громадянин України, член партії «Наша Україна», директор ВАТ «Пальмірацукор», проживає в с.Новоселиця, від партії «Наша Україна»

Виборчий округ №7

Насальська Лариса Олександрівна,

22.05.1959 р.н., громадянин України, позапартійна, головний лікар Гельмязівської дільничної лікарні, проживає в с. Гельмязів, від Партії регіонів.

Виборчий округ №8

Коваленко Марина Вікторівна,

04.08.1970 р.н., громадянин України, член партії «Наша Україна», директор Гладківщинського НВК, проживає в с. Гладківщина від партії «Наша Україна».

Виборчий округ №9

Романенко Андрій Анатолійович,

20.02.1981 р.н., громадянин України, член Партії регіонів, фізична особа — підприємець, проживає в м. Золотоноша, від Партії регіонів.

Виборчий округ №10

Чмих Валентина Іванівна,

10.06.1968 р.н., громадянин України, позапартійна, директор Дмитрівського навчально-виховного комплексу, проживає в с. Дмитрівка, від Партії регіонів.

Виборчий округ № 11

Рибалко Сергій Олександрович,

16.08.1976 р.н., громадянин України, позапартійний, приватний підприємець, проживає в с. Домантово, від Європейської партії України.

Виборчий округ №12

Гринько Микола Михайлович,

05.10.1956 р.н., громадянин України, позапартійний, директор Драбівецького ТОВ «Баришевська зернова компанія», проживає в с. Драбівці, від Партії регіонів.

Виборчий округ № 13

Лисенко Василь Григорович,

13.10.1964 р.н., громадянин України, член Народної Партії, директор СТОВ «Нива», проживає в с. Зорівка, від Народної Партії.

Виборчий округ №14

Луцик Віталій Оксентійович,

05.05.1940 р.н., громадянин України, член Партії регіонів, директор ТОВ «Агротрейд», проживає в м. Золотоноша, від Партії регіонів.

Виборчий округ № 15

 

Мельничук Петро Іванович,

23.08.1962 р.н., громадянин України, член Партії регіонів, начальник управління економіки Золотоніської райдержадміністрації, проживає в м. Золотоноша

Виборчий округ №16

Салов Анатолій Михайлович,

09.07.1949 р.н., громадянин України, член партії «Сильна Україна», приватний підприємець, проживає в м. Золотоноша, від партії «Сильна Україна».

Виборчий округ №17

Малий Іван Володимирович,

29.06.1958 р.н., громадянин України, позапартійний, директор Ковтунівського НВК, проживає в с. Ковтуни, від партії «Сильна Україна».

Виборчий округ №18

Косюк Петро Олександрович,

18.04.1953 р.н., громадянин України, член Партії регіонів, директор СТОВ «Птахоплемзавод Королівський», проживає в с. Домантово, від Партії регіонів.

Виборчий округ №19

 

Демчинський Олег Петрович,

07.09.1974 р.н., громадянин України, член Народної Партії, агроном СТОВ «Пальміра», проживає в с. Кривоносівка, від Народної Партії.

Виборчий округ №20

Ярмола Анатолій Васильович,

06.08.1971 р.н., громадянин України, позапартійний, директор Кропивнянського відділення СТОВ «Пальміра» проживає в с. Кропивна, від Партії регіонів.

Виборчий округ № 21

Приложенко Любов Василівна,

12.08.1966 р.н., громадянин України, член партії ВО «Батьківщина», інженер-землевпорядник Крупської сільської ради, проживає в с.Крупське, від партії ВО «Батьківщина».

Виборчий округ № 22

Ткалич Михайло Васильович,

20.04.1949 р.н., громадянин України, член Народної Партії, голова фермерського господарства «Мрія», проживає в с. Хрущівка від Народної Партії.

Виборчий округ № 23

Нагаєвський Олександр Григорович,

01.04.1967 р.н., громадянин України, позапартійний, голова Золотоніської районної організації профспілки працівників освіти і науки України, проживає в с. Нова Дмитрівка, від партії ВО «Батьківщина».

Виборчий округ № 24

Романюк Віктор Іванович,

15.11.1955 р.н., громадянин України, член Народної Партії, заступник директора ПСП «Плешкані», проживає в с. Підставки, від Народної Партії.

Виборчий округ № 25

Васильченко Олексій Миколайович,

15.12.1985 р.н., громадянин України, позапартійний, заступник директора по маркетингу в сільськогосподарському товаристві з обмеженою відповідальністю Агрофірма «Маяк», проживає в с. Піщане, від Партії регіонів.

Виборчий округ № 26

Лисун Людмила Іванівна,

22.07.1958 р.н., громадянин України, позапартійна, директор ПСП «Плешкані», проживає в с.Плешкані, від партії «Союз. Чорнобиль. Україна».

Виборчий округ № 27

Гончаренко Тетяна Іванівна,

10.04.1963 р.н., громадянин України, по запартійна, директор Подільського навчально-виховного комплексу, проживає в с. Подільське, від Партії регіонів.

Виборчий округ № 28

Гульчук Юрій Іванович,

20.11.1965 р.н., громадянин України, позапартійний, головний інженер сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Пальміра-відгодівля», проживає в с. Привітне, від Партії регіонів.

Виборчий округ № 29

Шамчук Юрій Анастасійович,

19.10.1955 р.н., громадянин України, член Партії регіонів, заступник голови правління Золотоніського районного споживчого товариства, проживає в м. Золотоноша, від Партії регіонів.

Виборчий округ № 30

Пустовгар Олександр Миколайович,

08.02.1965 р.н., громадянин України, позапартійний, учитель Скориківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, проживає в с. Скориківка, від партії «ВО «Батьківщина».

Виборчий округ № 31

Орищенко Юрій Борисович,

02.10.1957 р.н., громадянин України, член партії Наша Україна, директор Софіївського НВК, проживає в с.Софіївка, від партії Наша Україна.

Виборчий округ № 32

Марченко Анатолій Васильович,

28.06.1952 р.н., громадянин України, позапартійний, директор сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Чапаєвське», проживає в с. Чапаєвка, від Партії регіонів.

Виборчий округ № 33

Скаковець Світлана Ісаківна,

17.03.1972 р.н., громадянин України, член партії «ВО «Батьківщина», вчитель Шабельниківського НВК, проживає в с. Шабельники, від партії «ВО «Батьківщина».

Виборчий округ № 34

Собченко Андрій Миколайович,

20.12.1977 р.н., громадянин України, член Народної Партії, лісничий Вільхівського лісництва, проживає в м.Золотоноша, від Народної Партії.

 

Погода