Список депутататів Золотоніської районної ради, обраних у багатомандатному виборчому окрузі

 

 

 

Від Золотоніської районної організації Партії регіонів:

Примак Сергій Васильович, 15.05.1968 р.н. громадянин України, член Партії регіонів, головний лікар Золотоніської центральної районної лікарні, проживає с. Нова Дмитрівка, включений до виборчого списку під № 1.

Ярош Валентина Іванівна, 14.06.1967 р.н., громадянин України, член Партії регіонів, начальник відділу культури та туризму Золотоніської райдержадміністрації, проживає в м. Золотоноша, включена до виборчого списку під №5.

Слюсар Віктор Миколайович, 26.03.1966 р.н., громадянин України, член Партії регіонів, фізична особа — підприємець, проживає в м. Золотоноша, включений до виборчого списку під №6.

Мархоцький Володимир Михайлович, 24.07.1974 р.н., громадянин України, член Партії регіонів, генеральний директор приватного підприємства «Дімарх», проживає в м. Золотоноша, включений до виборчого списку під №7.

Собко Іван Васильович, 15.05.1973 р.н., громадянин України, член Партії Регіонів, директор Золотоніської районної електромережі, проживає в м.Золотоноша, включений до виборчого списку під №8

Петренко Юрій Юрійович, 19.07.1985 р.н., громадянин України, член Партії регіонів, тимчасово не працює, проживає в м. Золотоноша, включений до виборчого списку під №9.

Демиденко Віктор Олександрович, 18.01.1974 р.н., громадянин України, позапартійний, начальник Золотоніського відділу МНС у Черкаській області громадянин України, позапартійний, проживає в смт. Драбів, включений до виборчого списку під №10.

Лобода Володимир Володимирович, 19.02.1976 р.н., громадянин України, позапартійний, тимчасово не працює, проживає в м.Золотоноша, включений до виборчого списку під № 11.

Давиденко Володимир Олексійович, 29.03.1959 р.н., громадянин України, член Партії регіонів, голова правління Золотоніського районного споживчого товариства, проживає в с. Нова Дмитрівка, включений до виборчого списку під №12.

Дубовик Галина Іванівна, 31.05.1974 р.н., громадянин України, проживає в м.Черкаси, директор ТОВ «Золотоніський бекон», член Партії Регіонів, включена до виборчого списку під №15.

 

Від Золотоніської районної організації Народної партії:

Кир’яченко Сергій Петрович, 10.04.1952 р.н., громадянин України, член Народної партії, голова правління ВАТ «Русь» проживає в с. Гельмязів, включений до виборчого списку під №1.

Собченко Микола Георгійович, 08.03.1951 р.н., громадянин України, член Народної партії директор Золотоніського Д.П., Лісове господарство, проживає в с. Вільхи, включений до виборчого списку під № 2.

Єремеєва Тетяна Євгенівна, 17.09.1955) р.н., громадянин України, член Народної партії, директор Драбівецького НВК, проживає в м.Золотоноша, включена до виборчого списку під №3.


Від Золотоніської районної організації політичної партії «Фронт змін»:

Овдієнко Юрій Володимирович, 16.06.1962 р.н., громадянин України, член політичної партії «Фронт змін», фізична особа — підприємець, проживає в с. Скориківка, включений до виборчого списку під №1.

Овдіснко Феодосій Феодосійович, 12.04.1950 р.н., громадянин України, член політичної партії «Фронт змін», директор Золотоніського коопзаготвиробторг, проживає в м. Золотоноша, включений до виборчого списку під № 2.

Цимбал Володимир Петрович, 28.03.1957 р.н., громадянин України, член політичної партії «Фронт змін», фізична особа — підприємець, проживає в м. Золотоноша, включений до виборчого списку під № 3.

 

Від Золотоніської районної організації «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»:

Говоркова Тетяна Іванівна, 08.04.1959 р. громадянин України, член партії «ВО «Батьківщина», Новодмитрівський сільський голова, проживає в с.Новодмитрівка, включена до виборчого списку під № 2.

Сальніков Олексій Олександрович, 14.01.1985 р.н., громадянин України, член партії «ВО «Батьківщина», вчитель Кропивнянської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів, проживає в с.Кропивна, включений до виборчого списку під № 3.

Шаповалова Надія Миколаївна, 07.11.1948 р.н., громадянин України, член партії «ВО «Батьківщина», пенсіонер, проживає в с. Чапаєвка, включена до виборчого списку під № 4.

Казновецький Микола Устинович, 15.03.1961 р.н, громадянин України, член партії «ВО «Батьківщина», головний лікар Драбівецької лікарської амбулаторії, проживає в м.Золотоноша, включений до виборчого списку під №5.

Прудиус Оксана Федорівна, 23.12.1970 р.н, громадянин України, член партії «ВО «Батьківщина», завідуюча Піщанської дільниці ветеринарної медицини , проживає в с.Піщана, включена до виборчого списку під № 6.

Ващенко Ганна Казимирівна, 07.01.1958 р.н., громадянин України, член партії «ВО «Батьківщина», сімейний лікар Чапаєвської сільської амбулаторії, проживає.в с.Чапаєвка, включена до виборчого списку під № 7.

Іваній Олександр Миколайович, 08.08.1961 р.н., громадянин України, член партії «ВО «Батьківщина», директор ТОВ МТС-200, проживає в м.Черкаси, включений до виборчого списку під № 8.

Маковей Валентина Іванівна, 15.01.1967 р.н., громадянин України, член партії «ВО «Батьківщина», вихователь Подільського дитячого будинку сімейного типу, проживає в с.Подільське, включена до виборчого списку під № 10.

 

Від Золотоніської районної організації Соціалістичної партії України:

Овчаренко Борис Павлович, 16.01.1939 р.н., громадянин України, член Соціалістичної партії України, пенсіонер, проживає в с. Мелесівка, включений до виборчого списку під № 1.

 

Від Золотоніської районної організації Політичної партії Всеукраїнської партії «Дітей війни»:

Гончар Андрій Володимирович,

31.05.1977 р.н., громадянин України, позапартійний, вантажник ВАТ ПМК-216, проживає в с. Гельмязів, включений до виборчого списку під № 1.

 

Від Золотоніської районної організації «Сильна Україна»:

Соколан Іван Миколайович,

22.07.1952 р.н., громадянин України, позапартійний, голова Золотоніської районної ради, проживає в м. Золотоноша, включений до виборчений до виборчого списку під № 1

Пономаренко Юрій Васильович,

17.05.1943 р.н, громадянин України, член партії «Сильна Україна», завідуючий відділенням Золотоніської центральної районної лікарні, проживає в м. Золотоноша, включений до виборчого списку під № 2.

 

Від Золотоніської районної організації політичної партії «Наша Україна»:

Лосіцька Людмила Миколаївна, 22.05.1973 р.н., громадянин України, член партії «Наша Україна», вчитель Кривоносівського навчально-виховного комплексу, проживає в с. Пальміра, включена до виборчого списку під №2.

Буркацький Валерій Васильович, 11.07.1961 р.н., громадянин України, член партії «Наша Україна», керуючий СТОВ «Пальміра», проживає с. Деньги, включений до виборчого списку під №3.

Савісько Ольга Миколаївна, 25.08.1961 р.н, громадянин України, член партії «Наша Україна», вчитель Кропивнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., проживає в с. Кропивна, включена до виборчого списку під №4.

 

Від Золотоніської районної організації Соціально-екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна»:

Кібальник Олексій Павлович, 20.02.1969 р.н, громадянин України, член партії «Союз.Чорнобиль.Україна», приватний підприємець, проживає в с. Антипівка, включений до виборчого списку під № 1.

 

Від Золотоніської районної організації Комуністичної партії України:

Вергал Олександр Іванович,

31.05.1952 р.н, громадянин України, член КПУ, помічник-консультант народного депутата Верховної ради, проживає в с. Антипівка, включений до виборчого списку під № 1.

Хвиль Юрій Андрійович, 23.01.1963 р.н, громадянин України, член КПУ, викладач автосправи Черкаської автошколи, проживає в с. Хвилево-Сорочин, включений до виборчого списку під №2.

 

Погода