Склади постійних комісій Золотоніської районної ради

 

 

 

Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, природокористування та благоустрою

Кикоть Сергій Миколайович

Гринько Микола Михайлович

Коваленко Марина Вікторівна

Марченко Анатолій Васильович

Приложенко Любов Василівна

Романюк Віктор Іванович

Салов Анатолій Михайлович

Овдієнко Юрій Володимирович

Шаповалова Надія Миколаївна

Постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики

Шамчук Юрій Анастасійович

Демчинський Олег Петрович

Іваній Олександр Миколайович

Луцик Віталій Оксентійович

Мордач Олександр Іванович

Овчаренко Борис Павлович

Рибалко Сергій Олександрович

Сальніков Олексій Олександрович

Овдієнко Феодосій Феодосійович


Постійна комісія з питань бюджету фінансів, цін та комунальної власності

Лобода Володимир Олексійович

Вергал Олександр Іванович

Дубовик Галина Іванівна

Лисенко Василь Григорович

Лисенко Василь Федорович

Нагаєвський Олександр Григорович

Примак Сергій Васильович

Пустовгар Олександр Миколайович

Саранча Валерій Петрович

Соколан Іван Миколайович

Постійна комісія з питань економіки, промисловості, будівництва, транспорту, сфери обслуговування

Мархоцький Володимир Михайлович

Буркацький Валерій Васильович

Васильченко Олексій Миколайович

Кібальник Олексій Павлович

Мельничук Петро Іванович

Цимбал Володимир Петрович

Прудиус Оксана Федорівна

Собко Іван Васильович

Ткалич Михайло Васильович

Постійна комісія з питань законності, правоохоронної діяльності, свободи слова та інформації

Говоркова Тетяна Іванівна

Гульчук Юрій Іванович

Демиденко Віктор Олександрович

Єрємєєва Тетяна Євгенівна

Йосипака Микола Іванович

Марчук Володимир Адамович

Хвиль Юрій Андрійович

Орищенко Юрій Борисович

Петренко Юрій Юрійович

Ярмола Анатолій Васильович

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту та праці

Казновецький Микола Устинович

Ващенко Ганна Казимирівна

Гончар Андрій Володимирович

Давиденко Володимир Олексійович

Насальська Лариса Олександрівна

Пономаренко Юрій Васильович

Савісько Ольга Миколаївна

Слюсар Віктор Миколайович

Собченко Андрій Миколайович

 

 

Постійна комісія з питань освіти, молоді, культури, фізкультури і спорту

Голова постійної комісії — Кир’яченко Сергій Петрович, кандидат сільськогосподарських наук, голова АТ «Рось» села Гельмязів, заслужений працівник сільського господарства;

Гончаренко Тетяна Іванівна

Лисун Людмила Іванівна

Лосіцька Людмила Миколаївна

Маковей Валентина Іванівна

Малий Іван Володимирович

Романенко Андрій Анатолійович

Скаковець Світлана Ісаківна

Чмих Валентина Іванівна

Ярош Валентина Іванівна

 

Погода