Героїчна доля героїчної матері

20 грудня у нашому районі стало на одну «Матір-героїню» більше. Цього дня голови райдержадміністрації Оксана Криницька і районної ради Микола Собченко завітали в Антипівку до оселі  Гани Павлівни Мордач, щоб привітати її з присвоєнням почесного звання і передати нагороду від Президента України.
Гана Павлівна Мордач – справді героїчна жінка, народила, підняла на ноги, дала освіту і виховала достойними людьми п’ятьох дітей. Сама вона з’явилася на світ 28 лютого 1925 року. Трудову діяльність розпочала у 1941 році робітницею польової бригади колгоспу «Шлях Леніна» с. Ашанівка Золотоніського району, згодом закінчила торгово-кооперативну  школу у Полтаві. З 1953 року працювала бухгалтером споживчого товариства, обліковцем молочно-тваринницької ферми с. Антипівка. У 1975-му вийшла на пенсію.
Гідними поваги виросли  п’ятеро дітей Ганни Павлівни:
Андрій, 1952 р.н., закінчив Харківський аграрний інститут за кваліфікацією «вчений агроном», (він є випускником Ковтунівської середньої школи— від адміністратора сайту), працює головним спеціалістом юридичного сектора управління Держкомзему у Золотоніському районі.  За сумлінну працю неодноразово нагороджений грамотами Золотоніської РДА.
Лідія, 1954 р.н., закінчила медучилише м. Лубни, працювала медсестрою Березоворудської амбулаторії. Відзначена Почесною грамотою МОЗ України.
Надія, 1956 р.н., закінчила Полтавський державний педінститут, працює секретарем Березоворудськрої сільради. За сумлінну працю була нагороджена грамотами Пирятинської РДА.
Ніна, 1959 р.н., закінчила філологічний факультет Черкаського педінституту, працює вчителем української мови та літератури Антипівського НВК. Нагороджена грамотою відділу освіти РДА.
Володимир, 1962 р.н., закінчив Канівське культосвітнє училище, працює акомпаніатором санаторію в м. Миргород. За добросовісну роботу відзначений грамотою МОЗ України.

Погода