У нас були опозиціонери

Селом прокотилась звістка, що в нас побував кандидат в народні депутати України Леонід Даценко. Офіційної зустрічі з майбутніми виборцями не відбулося. Як виявилось згодом про неї ніхто й не знав. Очевидно оголошення про приїзд  черкаського поета, політика, координатора Ради опозиційних сил Черкащини загубилася серед представницьких фотографій Богдана Губського та Віктора Коржа, чиїми агітаційними матеріалами обклеєні електричні стовпи не лише в Ковтунах.

 Постоявши недовго в центрі села і поспілкувавшись з одинокими перехожими,   нечисленна делегація на чолі з Леонідом Даценком подалася до наступного села.

Щоб переконатись в серйозності намірів кандидата від опозиції, автору цих рядків вдалось поспілкуватись з Леонідом Миколайовичем в районному центрі.

Як стало мені відомо родом кандидат із Житомирщини. У 1985 році закінчив Київський державний університет ім. Шевченка.  Починав працювати вчителем у Шарнополі Монастирищенського району нашої області. Цей факт викликав у мене особливий інтерес, оскільки сам я родом із сусідніх Зарубинець. І хоч давно не проживаю там, але мої знайомі розповідали про те, як молодий вчитель активно займався громадською діяльністю. Згадав і сам як у кінці 80-х велась полеміка в районній газеті з приводу Народного Руху, організатором якого на Монастирищині був  Леонід Даценко. Зараз він є координатором Ради опозиційних сил Черкащини,  членом Національної спілки письменників України, автором декількох поетичних збірок, серед яких «Український Лев» (2009 р.) та «І янгол з автоматом на плечі» (2011 р.). За останню збірку став лауреатом премії ім. Василя Симоненка.

Після розмови з ним відмічаю для себе, що бажання змінювати стан справ у державі в нього лише збільшилось в порівнянні з попередніми роками. Простота та щирість в спілкуванні, його вміння вислухати співбесідника знайдуть чимало прихильників у нього.

Для себе ж  відмічаю, що зазначені особливості  кандидата в депутати так часто бува зникають, лиш тільки кандидатом займається владне крісло.

Бесіда на центральній площі Золотоноші

Бесіда на центральній площі Золотоноші

Після розмови з кандидатом

Після розмови з кандидатом

 

Погода