Тенісисти визначили найсильніших

Пройшов традиційний чемпіонат села Ковтуни по настільному тенісу. Турнір (як і дванадцять попередніх!) проводився на честь нашого земляка кавалера трьох орденів Слави Андрія Леонтійовича Дерев’янка.

Переможець змагань Олександр Теницький

Понад 20 любителів тенісу змагались за звання найсильніших. І якщо в дівчат очікували перемоги учасниці обласної спартакіади школярів, то в чоловічому турнірі важко було спрогнозувати результати захоплюючого турніру, оскільки серед учасників були вихідці із сусідніх сіл. Зрештою перемогу здобув Олександр Теницький, студент Національний університет біоресурсів і природокористування України. Срібним призером став студент Кременчуцького політехнічного університету Володимир Строкань, бронза – у Анатолія Дерев’янка, жителя Ковтунів. Вперше за останні роки в трійці не було нинішніх учнів, хоча підготовку до турніру вони вели серйозну.
Серед дівчат очікувану перемогу здобула член збірної району дев’ятикласниця Наталія Мальована. Друге і третє місця зайняли її однокласниці Оксана Правдзіва та Анна Москаленко.
Переможці чемпіонату по тенісу, крім грамот, одержали грошові призи, які було встановлено традиційним спонсором змагань керівником СТОВ «Спільне» Валерієм Івановичем Демиденком.

Погода