Ще одна зустріч з кандидатом в депутати

Удруге за короткий термін в селі побував народний депутат України Богдан Губський. Обмежений час перебування через надзвичайно щільний графік , що склався в нього зараз, заставляв його говорити швидко, що було дещо незвичним для моїх односельців. Розповідав багато про своє бачення вирішення майбутніх проблем України. За його словами він з болем бачить занепад села. Тому з кожною сільською громадою заключає конкретну угоду. Нам також під схвальні відгуки присутніх підписав зобов’язання про відремонтування приміщення будинку культури, де проходила зустріч. І відбудеться це після його обрання народним депутатом України.

Не кожного дня селяни мають можливість бачити нардепа, тому радо фотографувались з ним на пам’ять. Більшість не помітила, що зустріч була дещо одностороння. Депутат показав себе, але не ставив бажання почути нас. Можливо дійсно брак часу не дозволив йому знайти іншої форми зустрічі із своїми виборцями замість традиційної проповіді та концерту столичних артистів.

Автора цих рядків дещо стривожила відповідь на своє запитання: «Чим Ви відрізняєтесь від Віктора Петровича Коржа, який виступав недавно перед Вами?»  «По-перше, я не регіонал»  – відповів кандидат у депутати. І хоч далі він обґрунтовував, що багато зробив для регіону, а ще більше зробить в майбутньому, – в мене закрались певні сумніви в правильності його слів.

До честі Богдана Володимировича все ж  слід занести велику меценатську діяльність, яку він проводить на території свого округу. Але всім таким способом не допоможеш. Тож покликання в депутата повинно бути в розробці і прийнятті таких законів, щоб ми  не потребували милостині з «барського плеча».

Богдан Губський серед виборців у Ковтунах

Богдан Губський серед виборців у Ковтунах

Тут мікрофон не відключають

Тут мікрофон не відключають

Майбутнє покоління біля депутата

Майбутнє покоління біля депутата

Серед виборців

Серед виборців

 

Народний депутат біля матері-героїні чи мати-героїня біля народного депутата?

Народний депутат біля матері-героїні чи мати-героїня біля народного депутата?

 

 

 

Погода