Нові підходи до відзначення Дня Перемоги

9 травня зібрались жителі Ковтунів та Мицалівки біля обеліска Слави, щоб вшанувати пам’ять односельчан, які в грізні роки Великої Вітчизняної війни стали на захист своєї землі.

Сільський голова С.І.Строкань та отець ЛюбомирОсобливістю урочистого зібрання був той факт, що вперше на ньому не було безпосередніх учасників бойових дій. З кожним роком їх ставало все менше. Тепер підійшов той час, коли із жалем доводиться говорити, що тих людей, які перенесли важкі воєнні будні, серед нас не стало. Тому й доцільним стало проведення заходу з нагоди Дня Перемоги провести якомога менш офіційно. Після короткого виступу сільського голови Святослава Івановича Строканя головною особою заходу став отець Любомир, який відслужив молебень за полеглими у Другій світовій війні, за всіма, хто пізнав тяжку війну. Його слова звучали особливо, то ж присутні дійсно пом’янули своїх односельчан.

Згодом у сільському Будинку культури учні закладу у літературно-музикальній композиції відтворили доленосні події 1941-1945 років. Сценарій заходу вміщено в розділі Вчителям- каталог файлів

Погода