Визначені переможці змагань

 

6 лютого відбувся чемпіонат села Ковтуни по настільному тенісу. Змагання, які проводяться з 2000 року, завжди викликали підвищений інтерес особливо серед учнів та випускників

Ковтунівської школи. Цього року непогода та порушений графік навчального процесу у студентів не дали змоги зібрати всіх бажаючих. Але і за цих обставин боротьба за першість серед 25 учасників турніру виявилась напруженою.

 

Серед юнаків перше місце зайняв учень Черкаського професійного ліцею №17 Анатолій  Дерев’янко, другим став студент Кременчуцького політехнічного університету Володимир Строкань. Третє місце поділили  четверо учасників. За додатковими показниками призером став студент факультету фізичного виховання Черкаського національного університету Аркадій Строкань. Проте змістовна гра десятикласників Теницького Олександра і Козловського Руслана та самого найстаршого серед учасників минулорічного переможця чемпіонату Правдзівого Сергія, які посіли наступні місця, також викликала захоплення в глядачів.

Серед дівчат перше місце здобула семикласниця Мальована Наталія, яка восени була призером районної спартакіади школярів. Друге місце зайняла учениця 9 класу Правдзіва Юлія., на третьому  — Строкань Віта, однокласниця переможниці турніру.

Чемпіонат за традицією мав статус турніру пам’яті нашого земляка, повного кавалера орденів Слави Андрія Леонтійовича Дерев’янка.

Турнір пройшов за спонсорської допомоги керівника СТОВ «Спільне» Валерія Івановича Демиденка, який виділив 250 грн. на призи учасникам змагань.

Для довідки.  А. Л. Дерев’янко народився  в селі Ковтуни. На фронті з першого до останнього дня війни служив навідником, командиром гармати 823-го артилерійського полку 1174-ї окремої артилерійської дивізії. Старший сержант. Визвольні бої вів у складі 9-ї, 57-ї та 5-ї Ударних армій. Двічі був поранений. За мужність і героїзм нагороджений трьома орденами Слави, орденом Червоної Зірки, Вітчизняної війни ІІ і І ступенів, кількома медалями. Після повернення з фронту трудився в колгоспі, показуючи приклад у роботі на всіх ділянках, куди його направляли.

А.В.Павлюченко,

суддя змагань, вчительфізкультури

 

Погода