В Ковтунах та Мицалівці відзначили день села


26 червня відбулося святкування Дня сіл, які належать до Ковтунівської сільської ради. Захід проводився за сприяння приватного підприємства «Золотоніська птахофабрика».Програма свята містила різноманітні заходи, які розпочалися о 14.00 годині на шкільній спортивній площадці. Спочатку відбулася футбольна зустріч між командами сіл Ковтуни та Мицалівка, яка закінчилася переконливою перемогою мицалівчан з рахунком 6:2. Учасники змагань одержали футбольні м’ячі від «Золотоніської птахофабрики».

Надзвичайно цікавою та насиченою була програма для дітей, яку вели професійні клоуни. Різноманітні конкурси та розваги викликали неймовірний інтерес у самих найменших учасників свята. Дивлячись на кількість дітей, які були в захоплені від побаченого, не можна й припустити, що в школі протягом найближчих років є значні проблеми з набором до 1 класу. Та що поробиш! Учасниками були багато міських жителів, які приїхали погостювати до своїх дідусів та бабусь. Останні щасливо спостерігали за своїми онуками, радіючи за те, що і в невеличкому селі діти знайшли розваги, в яких не завжди в місті є можливість взяти участь. Втім сільські дітлахи були не менш спритні. А тому призи від спонсора свята дісталися майже кожному учаснику.

Дитячий гамір та гучна музика збирали все більше і більше людей біля будинку культури села. А коли зайшли в приміщення, то виявилося що ніде й яблуку впасти! Той, хто зазівався, змушений був тепер шукати місце, з якого можна було б спостерігати основну частину свята.

У ході грандіозного концерту, який прекрасно вела директор районного Будинку культури Кроха Наталія Григорівна, глядачі були активними учасниками, оскільки багатьом з них доводилось підніматись на сцену перед своїми односельчанами: одних вітали з ювілеями сімейного життя, інших з народженням діток в цьому році, декому пощастило народитись саме цього дня, а когось відзначили за роботу на користь сільської громади. Згадали і віддали належне найстарішим (а, отже, й наймудрішим) жителям сіл Ковтуни та Мицалівка. Особливо зворушливим було вітання матерів, які виховали 5 і більше дітей. Жаль лише, що заслужене звання «Мати-героїня» на сьогодні одержали лише двоє з них. Документи ще на 4 десь і досі блукають владними кабінетами. Ось там би поспішили! Вітання від рідних людей, подарунки від «Золотоніської птахофабрики» та чарівні пісні зробили чарівну атмосферу в залі. З цікавим повідомленням про історію наших сіл виступив краєзнавець Мельник Василь Іванович. Змістовними були виступи сільського голови Строканя Святослава Івановича та виконавчого директора підприємства, яке виступило спонсором свята, Побиванця Івана Івановича. А самі артисти районної сцени, яких очолює наша землячка, полонили своєю майстерністю всіх глядачів.

Завершився захід дискотекою та красивим феєрверком.

Святкування відбулося на славу. Прикро, що учасниками свята не стали інші підприємства, які здійснюють свою господарську діяльність на території наших сіл. Та і у визначенні ролі окремих осіб в житті сільської громади ще доведеться багато попрацювати. Тоді подвійних стандартів вдасться уникнути.

 

Погода