Жителі Ковтунів та Мицалівки дружно відзначили день села

Традиційно останньої суботи червня будинок культури у Ковтунах був заповнений глядачами. На урочистостях з нагоди Дня села своїх односельчан привітала голова сіл Ковтуни та Мицалівка Олена Мірошніченко. Вона побажала усім добробуту та мирного неба. Подякувала також всім тим, хто небайдужий до проблем громади. Від імені районної ради присутніх на святі вітала заступник голови районної ради, колишня випускниця Ковтунівської середньої школи Тетяна Гончаренко. «Нехай же і надалі процвітають наші села, народжуються і підростають діти, захищено почуваються люди похилого віку. А ми, влада, будемо робити все від нас залежне, аби допомогти вам у цьому», – зазначила вона.

Теплі слова побажань успіхів у всіх справах, родинних радощів, подальшого розвитку громади прозвучали із сцени від керівників товариств, які здійснють свою господарську діяльність на території сільської ради, настоятеля Покровської церкви отця Любомира та голови ветеранської організації Валерія Івановича Демиденка.

У знак пам’яті та пошани про 18 померлих жителів громади з часу проведення останнього Дня села, вшановуючи загиблих захисників країни в роки військових конфліктів зал притих у хвилині мовчання.

За рік, що минув, у Ковтунах та Мицалівці на світ з’явилося семеро немовлят – четверо дівчаток: Маргарита та Валерія Гусєви, Вероніка Хлипа, Надія Козловська та три хлопчики: Кіріл Русняк, Станіслав Шеремет та Андрій Палагнюк. Зал аплодував батькам, які отримали від імені громади подарунки для своїх дітей.

Із золотим весіллям привітали подружжя: Свояків Івана Григоровича та Ольгу Іванівну з Ковтунів, Ямборських Михайла Лаврентійовича та Ольгу Захарівну. Двадцять п’ять років тому доля звела на весільному рушникові подружжя: Миколи Івановича та Віти Іванівни Артюшенків, Василя Анатолійовича та Тетяни Володимирівни Дерев’янків, Василя Івановича та Лариси Іванівни Мельників, Олександра Григоровича та Любов Олексіївни Теницьких. Особливі вітання отримала Строкань Наталія Михайлівна, яка минулого року одержала почесне звання «Мати-героїня». Усі ювіляри одержали від імені громади святкові подарунки.

Свято вдалося, адже його учасники переглянули чудовий концерт, підготовлений учасниками художньої самодіяльності Ковтунів та Скориківки. Дуже насиченою та об’ємною була концертна програма. Всіх, кого глядачі нагородили оплесками за талант і вміння його продемонструвати, навіть перерахувати важко. Незабутніми залишаться ведучі свята Тетяна Скорик та Любов Шеремет, чоловічий та жіночі ансамблі з Ковтунів та Скориківки. Зачарували своїми піснями Олександр Мінін, Валерій Козловський, Михайло Соколенко та багато інших самодіяльних артистів.

Організатори святкування висловлюють щиру подяку спонсорам, а також всім односельчанам та гостям за участь в урочистостях з нагоди Дня села.

Віталій Гринець, завідуючий бібліотекою с. Ковтуни

«Вісник Золотоніщини»

Погода