Вітаємо переможців

У газеті «Сільські вісті» від 25 грудня 2015 року № 135 (19330) вміщено замітку «Вітаємо переможців», де відмічено вдалий виступ ковтунівських шахістів на всеукраїнському конкурсі.

Вітаємо переможців

Євген РЕЙЦЕН,

На фото Юрія Ластовини (зліва направо): переможці турніру Володимир Ластівка, Іван Малий, Максим Дивнич, Микола Пархоменко.

На фото Юрія Ластовини (зліва направо): переможці турніру Володимир Ластівка, Іван Малий, Максим Дивнич, Микола Пархоменко.

головний суддя конкурсу — суддя міжнародної категорії, заслужений майстер спорту України з шахової композиції.

Фінішував перший всеукраїнський шаховий конкурс із розв’язування композицій, присвячений 95-річчю заснування газети «Сільські вісті». Головний фінал відбувся в актовій залі Київського національного університету будівництва і архітектури.

ФІНАЛІСТАМ запропонували задачу у вигляді числа «85», авторами якої були Наталія Кучеренко та Євген Рейцен. Вона містила 2-ходівку і задачу на кооперативний мат у два ходи з трьома рішеннями.

Змагання відкрив ректор КНУБА Петро Куліков. На жаль, не всі переможці дев’яти заочних турів, імена яких були оголошені в газеті «СВ» за 17 грудня ц.р., змогли прибути на фінал.

Головну шахову корону нашого турніру здобув Микола Пархоменко з Вінниці, котрий набрав 17,5 бала, знайшовши четверте рішення в задачі на кооперативний мат. Він отримав кубок, диплом І ступеня і безкоштовну передплату на журнал «Проблеміст України» на 2016 рік.

Дипломом ІІ ступеня, передплатою на журнал «Проблеміст України» і спецвипуском журналу «Чорно-білі стежини» був нагороджений Олександр Овчар із Києва, який набрав 12,5 бала.

Головні призи також виборола команда шахового гуртка села Ковтуни Золотоніського району, що на Черкащині, у складі Івана Малого (11 балів), Володимира Ластівки (8,5 бала) і наймолодшого учасника Максима Дивнича (6,5 бала). Разом із кубками, дипломами і Подяками МОН України ковтунівські шахісти отримали безкоштовну передплату на журнал «Проблеміст України» на 2016 рік і спецвипуск журналу «Чорно-білі стежини».

Учасникам, які не змогли прибути на фінал конкурсу, Подяки від МОН України будуть надіслані поштою.

На сайті http://www.chess-kopyl.com.ua/ua/ оприлюднено результати 10-го туру конкурсу з розв’язування «Сільські вісті», де є згадка про результати ковтунівської команди. Вміщено фото учасників.

Погода