У Ковтунах відзначили день громади

І цього року будинок культури у Ковтунах був заповнений глядачами, які зійшлися на свято громади сіл Ковтуни та Мицалівка. Односельчан привітала голова села Олена Мірошніченко. Вона побажала усім добробуту та мирного неба. Подякувала також всім, хто небайдужий до проблем громади, та за спонсорську допомогу в організації свята керівникам СТОВ «Силікат-1», СВК «Струмок», ФГ»Юляна», ТОВ «Спільне», ФОП Малафій Наталія, ФОП Ярош Олексій.

Теплі слова побажань успіхів у всіх справах, родинних радощів, подальшого розвитку громади прозвучали із сцени від керівника СВК «Струмок» Сергія Барвета, настоятеля Покровської церкви отця Любомира, який попрощався із присутніми, оскільки на днях змінює місце свого проживання, та голови ветеранської організації Валерія Демиденка.

Хвилиною мовчання вшанували 14 померлих жителів громади з часу проведення останнього сільського зібрання. Водночас раділи тому, що семеро немовлят поповнили сільську родину. За рік на світ появились Софія Строкань та Анна Козинець, Антон Русняк, Дмитро Сердюченко, Тимур Палагнюк, Артем Скорик та Костянтин Ружела. Зал аплодував батькам, які отримали подарунки для своїх дітей.

Із золотим весіллям привітали подружжя, які живуть у злагоді, мирі, любові та взаєморозумінні Свояків Івана Трофимовича та Ольгу Федотівну, Горошинських Василя Семеновича та Марію Федотівну, Яковенків Михайла Дмитровича та Надію Іванівну з Ковтунів, Строканів Івана Івановича та Ольгу Григорівну, Харь Михайла Йосиповича та Надію Арсентіївну з Мицалівки. Двадцять п’ять років тому доля звела на весільному рушникові подружжя мицалівчан Івана Івановича та Валентину Василівну Крохів, Володимира Михайловича та Світлану Іванівну Строканів, ковтунян Григорія Андрійовича та Світлану Михайлівну Горобців, Анатолія Івановича та Людмилу Вікторівну Макаровських, Валерія Івановича та Валентину Миколаївну Козловських. Усі ювіляри одержали від імені громади святкові подарунки.

Чудове свято подарували учасники художньої самодіяльності. Захоплюючою була концертна программа, яку душевно вела Віта Строкань. Присутні щиро вітали чоловічі та жіночі ансамблі Ковтунів та Скориківки. Своїми голосами зачарували Тетяна Назаренко, Тетяна Скорик, Михайло Соколенко, Михайло Вакула, подружжя Валентини та Михайла Клімуків із Скориківки. Глядачі також оплесками нагороджували своїх односельців солістів Валерія та Віктора Козловських, Володимира Гуріна. Зал наповнювався сміхом після виступу  Марії Крохи, яка читала гуморески Ніни Ямборської, колишнього бібліотекаря Мицалівки.

Своїми піснями порадували юні дарування Євгенія Тимошенко і Вероніка Григоренко.

Організатори святкування висловлюють щиру подяку спонсорам, а також всім односельчанам та гостям за участь в урочистостях з нагоди Дня села.

Віталій Гринець, завідуючий бібліотекою с. Ковтуни

“Вісник Золотоніщини”, 12.07.2018

Погода