80-річчя відсвяткував ветеран праці

8 жовтня ювілейний день народження святкував почесний голова первинної організації ветеранів села Ковтуни, колишній сільський голова та голова колгоспу Іван Мельник. З цього приводу його урочисто привітали заступник голови районної ради Тетяна Гончаренко, голова районної ради ветеранів війни та праці Тетяна Любаненко і її заступник, керівник первинної ветеранської організації села Драбівці Микола Дикий, сільський голова Ковтунів Олена Мірошніченко.

За плечима Івана Юхимовича довге та наповнене життя, має трьох синів та онуків. Він віддано служив людям — своїм землякам. На всіх етапах трудової біографії його вирізняли відповідальне ставленням до дорученої справи, творчий підхід до розв’язання проблем, що виникали. Ці якості Іван Юхимович зумів прищепити і більшості з вихованих ним кадрів. Він багато зробив для свого села, для створення його виробничої, соціальної інфраструктури та збереження й розвитку кращих трудових, історичних і духовних традицій.

Гості бажали Іванові Юхимовичу великого щастя, міцного здоров’я, добра, радощів, вірних друзів, тепла та затишку в оселі.

 

«Вісник Золотоніщини», 13 жовтня 2016 р

Погода