ТОВ “Силікат 1”


Найбільш вагома та очікувана допомога надходить від ТОВ “Силікат 1”,  інвестором якого виступає  ВАТ “Черкасибудматеріали”  (голова правління   В.Г. Плетінь). Перший  компютер  покоління IBM був подарований у 2000 році саме цим товариством, становлення якого на руїнах колишнього колгоспу відбувалось за складних умов. З того часу для здешевлення вартості харчування для шкільної їдальні неоднаразово виділялись продукти харчування. Стало традицією виділення грошової допомоги для успішної підготовки до початку нового навчального року. Останнє надходження на суму 3000 грн у вересні 2008 року сприяло поліпшенню естетичного вигляду закладу.

Для довідки. Відкрите акціонерне товариство “Черкасибудматеріали” створене у 1995 році, але відлік своєї історії воно веде з 1971 року. Саме тоді видав першу продукцію Черкаський завод стінових матеріалів, котрий пізніше став головним підприємством виробничого об’єд¬нання “Черкасибудматеріали” — попередника нинішнього ВАТ. Але, за великим рахунком, це підприємство починалося набагато раніше — на початку минулого століття. Воно — ровесник цегельних заводів, що існували у дореволюційний час на Черкащині.
30 років його очолює заслужений будівельник України
 Василь Григорович ПЛЕТІНЬ.

ВАТ “Черкасибудматеріали” є основним виробником місцевих будівельних матеріалів  в центральному  регіоні  України. До його складу входять:
•    найбільший  в  Україні  завод  силікатної цегли;
•    виробництво   керамічної   плитки   для внутрішнього   і   зовнішнього   облицювання будинків;
•    майоликове   виробництво   різноманітного керамічного посуду;
•    виробництво керамічної цегли;
 •    видобуток і обробка природного каменя;
Тут працює колектив досвідчених фахівців, які за роки своєї діяльності досягли найвищих показників серед споріднених підприємств країн СНД. Вони постійно дбають про поліпшення якості продукції.
Погода