Спеціалістами ТОВ «Енергозберігаючі технології 2010» проведено вдосконалення системи опалення нашого закладу

Система опалення закладу експлуатується понад три десятки років. Після введення в дію газової тепло генераторної температурний режим в класних кімнатах значно покращився, проте заповнені відкладеннями батареї значно знижували тепловіддачу. Маючи гарячі труби, ми не мали очікуваного тепла.

Протягом весняних канікул спеціалісти ТОВ «Енергозберігаючі технології 2010» провели необхідні ремонтні роботи. Тепер ми  маємо підвищення температури гарячої води у системі опалення та збільшення тепловіддачі опалювальних приладів, розраховуємо на зменшення витрат палива та зниження числа позапланових ремонтів.

Приємно було спілкуватись з кваліфікованими працівниками бригади, яку очолював Михайло Курильчук, у складі зварювальників Віктора Шелінговського та Олександра Бабича, водія Василя Арича. Майстри своєї справи не лише швидко і якісно виконали потрібні роботи, а й дбайливо ставились до наших навчальних кабінетів, намагаючись мінімізувати пошкодження, які виникають під час капітальних ремонтів.

Водій Василь Арич та бригадир Михайло Курильчук

Водій Василь Арич та бригадир Михайло Курильчук

Зварювальник Олександр Бабич

Зварювальник Олександр Бабич

Зварювальник  Віктор Шелінговський

Зварювальник Віктор Шелінговський

 

 

Проведення масштабних робіт по вдосконаленню системи опалення стали можливими завдяки фінансової підтримки із сторони Ковтунівської сільської ради та Золотоніської райдержадміністрації.

 

Погода