В ім’я дитини

 

У Ковтунівському навчально-виховному комплексі робота проводиться за програмою “Співдружність школи та сім’ї  в ім’я дитини”.


Тут працюють у напрямку створення школи-родини. Тому й День знань, попри дощ за вікнами пройшов теплій родинній атмосфері.

Вікна у школі великі, як розіб’ється шибка, то нову хіба що з двох частинок складеш. Класні кімнати  просторі. За парти в них сіли цього року тільки 94 учні – меншає, на жаль, кількість школярів. Як розповідав і показував директор навчально-виховного комплексу Іван Малий, є комп’ютерний клас, де тільки 4 персональні машини і всі  подаровані, але команда Ковтунівської школи лідер в освоєнні інформаційних технологій та в розв’язуванні логічних завдань.

Стеля за піввіку існування навчального закладу загрожувала обвалитись, але її своєчасно відремонтували. У спортивному залі стала ненадійною підлога частину дощок уже замінили, до сезону фізкультурних занять під дахом роботи планують завершити. З наочного приладдя за останні роки у школу надійшов хіба що один глобус. Усе інше, що є для потреб учнів, для забезпечення ефективного навчального    процесу, придбано за рахунок благодійників. Ремонти проведено за допомогою батьків та їхніх внесків.

У школі працюють 18 учителів. Заступнику директора з навчально-виховної роботи, вчителю історії України та правознавства Василю Мельнику та вчителю-методисту, викладачу фізики та інформатики Ользі Малій, які стали переможцями районної і лауреатами обласної виставки новітніх педагогічних технологій “Освіта Черкащини – 2006, у День знань було вручено грамоти.

Квіти, музика, гарні слова  усе це поєдналось у сценарії свята. Особливі настанови  для учнів випускного класу. І найтепліші, щирі побажання Віті Бабчанік, Ніні Каневській, Тетяні Капустіній, Володимирові Макалюку, Максимові Свояку, Владиславу Строканю і Владиславу Шерстюку, які вперше прийшли до школи, їх юній вчительці Надії Дерев’янко, яка теж робить перші кроки на педагогічній ниві.

Із початком навчального року, справді всенародним святом мудрості, доброти і людяності ковтунівських учнів, учителів, батьків привітав, вручивши цінний подарунок, голова Золотоніської районної ради Іван Соколан. Виступив і висловив хороші побажання школярам і колективу навчально-виховного закладу сільський голова Ковтунів, батько одного з першокласників Святослав Строкань. Щиро поздоровила шкільну громаду з Днем знань виконавчий директор ТОВ “Силікат” Наталія Яковенко і передала від імені керівників господарства вагомий конверт з тисячею гривень для потреб навчально-виховного комплексу.

Надія КОВАЛЕНКО, фото автора.

«Вісник Золотоніщини», 8 вересня 2006 року

 

Погода