У червні у школі було гамірно

 

Здається, що після останнього дзвоника в школі повинна наступити тиша, оскільки для школярів оголосили літні канікули. Та у Ковтунівському навчально-виховному комплексі в червні було досить гамірно. Завдяки допомозі сільської ради (сільський голова Святослав Строкань) та СТОВ «Силікат-1» (генеральний директор Василь Плетінь) майже всі учні продовжили своє перебування в закладі, де було організовано пришкільні табори:

«Орлятко» для молодших школярів та «Романтик» для решти учнів.

Цікаве та змістовне було життя вирувало у школі. Нудьгувати не доводилось. Вихованці табору праці та відпочинку допомагали в ремонтувати навчальні кабінети, працювали на пришкільних ділянках. Менші мали можливість переглянути начальні фільми та мультфільми, прослухати цікаві повідомлення, розучити нові ігри. На повну потужність працював  комп’ютерний клас. Заключний конкурс на кращого знавця комп’ютерних ігор визначив переможців – Вадима Мельника, Дениса Дядюшенка та Олександра Свояка. Захоплюючими були змагання по футболу, походи до лісу та річки. А скільки вражень у молодших залишила рибалка! Пам’ятною стала поїздка до Черкас, де діти відвідали зоопарк і випробували себе на різноманітних атракціонах, яких, на жаль, в селі немає. Старовинний Переяслав-Хмельницький вразив кількістю історичних пам’яток. Учні одержали не лише задоволення від поїздок, а й додаткові знання.

Впевненою перемогою наших футболістів закінчилася дружня зустріч із ровесниками з Скориківки.

Наприкінці роботи табору всіх чекала смачна каша, яку варили гуртом.

Таким запам’ятається червень для ковтунівських школярів, які висловлюють вдячність всім, хто допоміг організувати роботу пришкільних таборів.

Людмила Кравченко,

педагог-організатор Ковтунівського НВК

«Вісник Золотоніщини», 25.06.2010

 

Погода