Наші в конкурсі «Щоб я зробив для України»

 

Підбито підсумки конкурсу на кращі твори за темою «Щоб я зробив для України», який був оголошений світоглядним порталом «Рідна країна» з нагоди 20-річчя незалежності та Міжнародного дня рідної мови.Свої роздуми, спостереження, пропозиції та плани для покращення життя у рідній для нас країні надіслали учні 11 класу Кроха Тетяна та Спицький Владислав і учні 7 класу Мельник Вадим та Дядюшенко Денис.

Приємно, що серед кращих робіт виявилися роботи наших майбутніх випускників. Їх твори опубліковано на порталі «Рідна країна» http://ridnaua.org/p/najkraschi-roboty-konkursu-scho-b-ya-zrobyv-dlya-ukrajiny/.

Згідно з умовами конкурсу учасники конкурсу одержали «Український щорічник» (діловий щоденник українця) на 2011 рік. Подарунки з автографом заступника Голови Верховної Ради України Миколи Томенка, який є засновником світоглядного порталу «Рідна Країна» вручив директор закладу на урочистому зібранні.

Слід відмітити, що щорічник підготовлений і виданий Фондом «Рідна країна» та видавництвом «Ґенеза» до 20-ї річниці незалежності України. Видання цікаве за змістом та оформленням. Учні мають можливість прочитати інформацію про визначних українців, афоризми, який пов’язані з творчістю цієї особистості, згадки про державні, національні, професійні чи релігійні свята, визначні історичні події.

 

Погода