Ковтуняни виграли обласний конкурс

“Вісник Золотоніщини”, 31.12.2015

Дитячий світ на 26 12 15

Автор: Телерадіокомпанія Рось

На базі комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради» пройшов традиційний обласний конкурс на кращого знавця логічних ігрових програм.

Переможці обласного конкурсу на кращого знавця логічних ігорСвоє вміння логічно та швидко мислити продемонстрували 24 учасники, які представляли 12 команд з різних регіонів Черкащини. Конкурсанти змагалися у чотирьох номінаціях: «Сапер», «Qbeez», «Тетріс» та «Реверсі». За підсумками конкурсу командну першість впевнено завоювала команда Золотоніського районного центру технічної творчості, яка складалася із вихованців Ковтунівського навчально-виховного комплексу Максима Дивнича та Сергія Власенка. ІІ місце посіла команда станції юних техніків міста Умані, ІІІ місце – у команди Драбівського районного Будинку дитячої творчості.

Звання «Кращий знавець логічних ігрових програм» здобув Максим Дивнич, який у сумі набрав аж 760,84 балів із 800 можливих, що також є рекордом ігор. Він переміг у двох номінаціях, а у двох інших зайняв третє та четверте місця. Відрив від срібного призера, минулорічного переможця склав понад 155 очок!

Слід зауважити, що багато учасників показали значно кращі результати в порівнянні з минулорічними переможцями. Але цього було замало, щоб зійти на п’єдестал.

Результат Сергія, який зайняв у особистому заліку 5 місце після двох представників Умані та Кам’янки, 515 очок. Це забезпечило понад 200 очок переваги в командному заліку над уманчанами, неодноразовами переможцями конкурсу на кращого знавця логічних ігрових програм

Найближчої суботи сюжет про ігри можна переглянути на каналі обласної телерадіокомпанії «Рось».

Іван Малий,

керівник команди

 

 

Погода