Пам’ятка для батьків

Пам’ятка для батьків учнів Ковтунівського навчально-виховного комплексу у зв’язку з початком навчального 2020/2021 навчального року в умовах карантинних заходів

Шановні батьки!

Перш ніж направити дитину в заклад, будь ласка, зверніть увагу на особливості організації навчання Ваших дітей в умовах карантину та дотримуйтеся наступних вимог.

 1. Обов’язково кожного ранку перед виходом дитини до школи робіть термометрію, перевіряйте наявність респіраторних симптомів (кашель, чихання). За найменших підозр у дитини та членів родини захворювань (ГРВІ, нежить, підвищення температури тощо), зверніться до сімейного лікаря та прийміть міри самоізоляції. Про неможливість дитини прийти в заклад попередьте класного керівника чи вихователя дошкільної групи.
 2. Приводьте дитину або слідкуйте, щоб дитина приходила до школи своєчасно, згідно з графіком занять, зберігаючи дистанцію з працівниками та іншими учнями 1,5 м. Уникайте скупчення людей.
 3. У період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОУГО-19) забороняється вхід батьків до закладу. Особи, що супроводжують дитину до закладу, повинні бути в захисних масках.
 4. При вході в школу необхідно обробляти руки антисептиком. Вчіть дітей користуватися антисептичними засобами для обробки. Кожній дитині доцільно мати індивідуальний антисептик, але лише гелевий.
 5. Вхід дітей до приміщень закладу дозволяється при наявності захисної маски. Захисні маски можуть не використовуватися під час проведення занять у навчальних приміщеннях.
 6. Під час пересування приміщеннями учні 5-11 класів повинні ходити в масках. Зміна масок кожні три години. Якщо у дітей будуть маски багаторазового використання, то обов’язково мати герметичний пакетик (гір – пакет, або папка на кнопці) один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для запасної одноразової маски також повинен бути пакетик. Для використаних одноразових масок в школі розміщений спеціальний бак.
 7. Пересування учнів між навчальними приміщеннями буде мінімізованим.
 8. Функціонування питних шкільних фонтанчиків не дозволено, тому кожен учень приходить зі своєю пляшечкою води (0,3-0,5л).
 9. Основним заходом гігієни рук в умовах закладу є миття рук з рідким милом. Використання антисептиків доцільне лише в тому випадку, коли відсутній доступ до проточної води з милом. Протирання рук вологими серветками з метою знезараження або як заміна миття рук або антисептичної обробки не рекомендується. Забороняється використовувати багаторазові тканинні рушники.
 10.  Коштів на закупівлю рідкого мила, паперових рушників та антисептичних засобів може не вистачати. Тому для забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов заклад потребуватиме допомоги.
 11. Надайте класному керівнику свій достовірний мобільний номер телефону або інших членів родини для зв’язку у разі виникнення непередбачуваної ситуації. Батьки обов’язково отримають інформацію в разі виявлення під час освітнього процесу ознак хвороби в дитини.
 12. Обов’язково надайте класному керівнику інформацію щодо можливих алергічних реакцій у дітей на миючі, дезінфікуючі засоби та антисептики у зв’язку з проведенням систематичної дезінфекції обладнання та приміщень.
 13. Привчайте дітей і використовуйте самі розміщені на території закладу контейнери/урни з кришкою для використаних масок з відміткою «Для використаних масок».
 14. Навчання в приміщенні школи дозволено в регіонах «зеленої», «жовтої» і «помаранчевої» зон, а у школах в «червоній» зоні епідемічної небезпеки навчання буде проводитися в онлайн-режимі. Зміни в розподілі зон проводяться щоп’ятниці на державному рівні.
 15. Проведення масових заходів в закритому приміщенні обмежено.
 16. З метою отримання оперативної інформації про зміни в організації роботи закладів загальної середньої освіти міста (режим, освітній процес тощо) щоденно переглядайте офіційний сайт відділу освіти Золотоніської РДА (zolrvo.gov.ua). закладу освіти (kovtuny.net.ua). сторінку класного керівника Вашого класу в Viber, де буде розміщено відповідну інформацію.
 17. Зверніть увагу на обмежене перебування дитини в громадських місцях. Це є небезпечним для її здоров’я в умовах карантину.
 18. Пам’ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров’я дитини.

Для вирішення нагальних питань, отримання інформації стосовно роботи закладу звертайтесь до адміністрації в телефонному режимі тел. 0985435998 або он-лайн.

Погода