Зустріч юних правознавців у Скориківці

Цікавий візит у Скориківку здійснили учні 9-10 класів разом із сільським головою Мірошніченко О.К. та заступником директора Мельником В.І.

Напередодні міжнародного Дня захисту прав людини у Скориківській ЗОШ відбулися дебати у формі ток-шоу «Свобода слова». Учні отримали нові знання, навички вести діалог з опонентом. Захід викликав у них багато позитивних емоцій. Їм було цікаво почути побажання від своїх сусідів-однолітків, поради від старших і мудріших. Вони повчились практично застосувати набуті знання, розв’язуючи правові задачі, відтворюючи задані ситуації між споживачем і продавцем, турагентом, менеджером в міні-імпровізаціях. «Ми зачепили найактуальнішу на сьогодні тему «Захист прав споживачів» – говорить Рудь М.М., педагог-організатор нашого закладу та вчитель правознавства Скориківської школи. –Домовились про наступну зустріч в березні тепер уже у Ковтунах. Очікуємо, що коло учасників розшириться і тема наступної зустрічі буде ще більш захоплюючою».

Особливо слід відмітити участь сільських голів Ковтунів та Скориківки Олени Мірошніченко та Віктора Назаренка, завдяки яким рівень заходу став ще вагомішим.

 

Погода