Зоряний олімп Ростислава Нетудихатка та Максима Дивнича

16 травня у районному будинку культури відбулося нагородження учнів Золотоніського району, які стали переможцями і призерами обласних та всеукраїнських конкурсів, олімпіад, змагань, фестивалів.

За високі знання, відмінні таланти Золотоніська районна рада відзначила понад 100 учнів. Серед них два учні Ковтунівського навчально-виховного комплексу: призер Всеукраїнської олімпіади з астрономії десятикласник Ростислав Нетудихатка та призер обласної олімпіади з фізики, другий призер обласного туру Всеукраїнського конкурсу Прангліміне девятикласник Максим Дивнич.

«Зоряний олімп» – так назвали свято пошанування найкращих і найталановитіших дітей Золотоніщини. У районному будинку культури окрім школярів та їх батьків зібралися педагоги шкіл і навчально-виховних комплексів району, голова Золотоніської районної ради Валерій Петрович Саранча, начальник відділу освіти Валентина Василівна Денисенко, помічник-консультант народного депутата Владислава Голуба Оксана Миколаївна Гіщіна та інші гості.

Нагородження проходило у чотирьох номінаціях: переможці і призери олімпіад і конкурсу МАН України, переможці і призери обласних та Всеукраїнських конкурсів, переможці та призери вихованці закладів позашкільної освіти, переможці та призери спортивних змагань.

У першій номінації «Олімпіади МАН» нагороди отримали 20 учнів та 20 керівників із Ковтунівського, Софіївського, Шабельниківського, Подільського, Домантівського НВК, Вознесенської, Піщанської, Пальмірської, Скориківської, Гельмязівської, Благодатнівської ЗОШ, які показали високий рівень знань, захищали честь району та стали переможцями і призерами обласних та Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, конкурсу науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук. Серед них беззаперечним лідером є Нетудихатка Ростислав, учень 10 класу Ковтунівського НВК, який є призером Всеукраїнської олімпіади з астрономії, призером обласної олімпіади з фізики ім. М. Сіденка, переможцем ІІ етапу конкурсу–захисту науково-дослідницьких робіт МАН України.

Для нашого закладу і Золотоніщини загалом – це неймовірний успіх. Не будучи жодного разу в планетарії до олімпіади, Ростислав зумів показати один з кращих результатів у конкурсі на знання зоряного неба. До того ж учень не мав належного доступу до інтернету. Секрет успіху криється у наполегливості вчителя і учня, у бажанні досягнути мети, а також у таланті призера. У цьому переконані педагоги. «Ми пишаємося тобою, Ростиславе, твоїм талантом і твоїм непереборним бажанням здобувати знання, пізнавати навколишній світ. Бажаємо і надалі нашим діткам не зупинятися на досягнутих перемогах. Дякуємо вчителям, батькам за те, що виховуєте наших дітей, бо вони – світле майбутнє нашої держави»,- звернулась до Ростислава Нетудихатки представник нардепа Оксана Гіщіна. Після цих слів Оксана Миколаївна вручила юному знавцю астрономії цінний подарунок – планшет від народного депутата Владислава Голуба.

Погода