Жовтень 2016 року в літописі закладу

3-4 жовтня всі учні зареєструвались для участі в міжнародному освітньому проекті «Міксіке в Україні». У закладі розпочались тренування по усному математичному рахунку в режимі онлайн, яке проводиться на освітньому сайті Міксіке.

5 жовтня учнями закладу здійснено велопробіг в с.Львівка до могили загиблого під час АТО воїна-прикордонника С.П.Єпіфанова.

7 жовтня відбулося шкільне свято «Посвята в читачі», яке було підготовлене класоводом 1 класу Л.М.Пипкою.

12 жовтня у відділі освіти  відбулось засідання постійно діючого семінару вчителів математики Золотоніського району за участю доктора педагогічних наук, професора Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Ніни Анатоліївни Тарасенкової. Серед організаторів заходу була вчитель математики О.Г.Мала.

13 жовтня в закладі відбулися урочисті заходи з нагоди дня Захисника Вітчизни.

17 жовтня в обласній Інтернет-олімпіаді з фізики взяли участь восьмикласник Максим Дивнич та дев’ятикласники Ростислав Нетудихатка та Аліна Близнюк.

18 жовтня в обласній Інтернет-олімпіаді з астрономії взяли участь дев’ятикласник Ростислав Нетудихатка та десятикласниця Тетяна Тимошенко.

20 жовтня з ініціативи вчителя фізики О.Г.Малої відбулася поїздка учнів Золотоніського району до Черкаськаго національного університету на зустріч науковцями

25 жовтня на районний літературний конкур «Літературний жовтень» направлено роботи восьмикласників Максима Дивнича і Віталія Крохи та дев’ятикласника Ростислава Нетудихатки, переможців шкільного етапу, яких підготувала В.В.Павлюченко.

26 жовтня у обласному семінарі керівників районних методичних об’єднань вчителів фізики взяла участь О.Г.Мала, яка презентувала сінгапурську систему освіти за наслідками вивчення та впровадження зарубіжного досвіду.

27 жовтня відбулася зустріч з Оксаною Нетудихаткою, автором збірки віршів «Не нарікаю я на долю».

27 жовтня в обласній Інтернет-олімпіаді з математики взяла участь дев’ятикласниця  Аліна Близнюк

28 жовтня відбулися батьківські збори.

З 29 жовтня в закладі оголошено осінні канікули

31 жовтня восьмикласник Максим Дивнич та одинадцятикласники Віта Бабчанік і Владислав Шерстюк  впевнено перемогли своїх ровесників із Домантово, Драбівець  та Скориківки на зональних змаганнях, що відбулися в спортивному залі нашого закладу і здобули право виступати в фіналі.

Погода