Жовтень 2015 року в літописі закладу

1 жовтня відбулося шкільне урочисте свято з нагоди Дня вчителя

2 жовтня завершився громадський огляд умов проживання дітей на території Ковтунівської сільської ради.

Протягом 1-5 жовтня проведено шкільний етап конкурсу знавців рідної мови ім. П. Яцика

Із 05 жовтня по 09 жовтня з нагоди Дня юриста в рамках Всеукраїнського Тижня правових знань в закладі проведено Тиждень права.

7 жовтня відкрилася шкільна тематична виставка з нагоди Дня захисника України.

8 жовтня в закладі відбувся, науково-практичний семінар вчителів математики на тему «Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках математики в умовах переходу на нові навчальні програми» за участю Тарасенкової Н.А., автора підручників з математики, доктора педагогічних наук, професора Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

9 жовтня стартував внутрішкільний 21 етап огляду-конкурсу на кращу організацію правової освіти та виховання.

12жовтня пройшов велопробіг «Стежками козацької слави».

12-13 жовтня відбулися урочисті заходи до Дня захисника України.

15 жовтня (в день свого 50-річчя!) у районному фестивалі патріотичної пісні, що проходив у Чапаєвці взяв участь вчитель музики Теницький О.Г.

16 жовтня відбулася зустріч з учасником АТО, випускником школи Дерев’янком А.А.

15 жовтня в районних змаганнях з легкої атлетики команда закладу зайняла 11 місце.

Із 21.10.2014 по 26.10.2014 в закладі відповідно до наказу відділу освіти оголошено канікули.

21 жовтня на районний конкурс «Літературний жовтень направлено роботи Нетудихатки Ростислава (8 клас) та Савицького Ярослава (4 клас)

22 жовтня направлено презентацію «На Покрову в Ковтунах» для участів в Інтернет-проекті «Народні та родинні традиції мого краю», що проводиться Лігою старшокласників Черкащини.

25 жовтня значна частина працівників закладу забезпечили проведення виборів на дільницях в Ковтунах та Мицалівці. Сільським головою вибрано працівника закладу Мірошніченко О.К.

28 жовтня команда шахістів здобула п’яте місце, а команда шашкістів стала восьмою на районній спартакіаді школярів, що стало найбільшою невдачею з цих видів протягом останніх років. У особистому заліку Дивнич Максим (7 клас) поділив 1-3 місце з шахів.

28 жовтня у районній краєзнавчій конференції до 95-річчя від дня народження М.Ф.Пономаренка взяв участь Мельник В.І. із повідомленням «Історико–краєзнавча спадщина М.Ф. Пономаренка як основа джерела сучасних краєзнавчих досліджень».

30 жовтня команда тенісистів у складі одинадцятикласників Козинця Євгена і Заремби Ірини та десятикласника Шерстюка Владислава зайняла ДРУГЕ місце на районній спартакіаді школярів.

30 жовтня на районному конкурсі «Зорепад» Шерстюк Аня (4 клас) здобула ПЕРШЕ місце в молодшій групі. Успішним виявився дебют на конкурсі також і у Тимошенко Євгенії (2 клас).

Погода