Наші на районній сцені

 

Організація змістовного дозвілля, пошук та і підготовка талановитих дітей і молоді, популяризація української культури, підвищення творчої| активності у самодіяльних шкільних колективах — це завдання традиційного районного конкурсу юних вокалістів. 2 грудня в Гельмязеві він відбувся втринадцяте. Участь у ньому взяли більше сорока юних і співаків у

трьох вікових номінаціях. Як зазначила голова журі — начальник відділу у справах молоді та спорту Людмила Бершадська, рівень цього творчого змагання помітно зріс, виконавці ретельно підходять до вибору репертуару, працюють над сценічними образами, дбають про яскравість і емоційність виступів. — — Приємно було слухати наших вокалістів. Як сильно звучала пісня «Мамо» із репертуару Анастасії Приходько у виконанні Каті Каневської з Антипівського НВК. А пісня «Крылатые качели», яку майстерно заспівала Настя Шеремет з Шабельників просто повертала кожного у дитинство, де колись потрапляв у різні пригоди телевізійний герой — Електронік. Загалом, майже кожен номер запам’ятався якщо не рівнем майстерності, то якістю атаки звуку, або чистотою інтонації, чи виразністю виконавця, — ділиться враженнями Людмила Олексіївна.

 

Переможців «Зорепаду» відзначено грамотами, у перспективі вони стануть учасниками обласних та всеукраїнських вокальних конкурсів, можливо, потраплять на арену дитячого «Євробачення», бо справді є талановитими, обдарованими особистостями.

Серед лауреатів конкурсу учень 10 класу нашого закладу Спицький Владислав, який нагороджений грамотою за третє місце в старшій віковій групі. Наші вітання Владиславу!

 

Погода