Листопад 2015 року в літописі закладу

5 листопада 25 працівників закладу зареєструвались в підписному листі працівників Ковтунівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Золотоніського району Черкаської області на підтримку позиції ЦК Профспілки працівників освіти і науки України щодо проекту закону «Про освіту» відповідно до постави Х пленуму ЦК профспілки від 29 жовтня 2015 року № Пл-Х-3-1 «Про позицію Профспілки щодо проекту закону «Про освіту» та збір підписів на її підтримку»

9 листопада в написанні Всеукраїнського диктанту єдності взяли бажачі учні та працівники.

9 листопада та 11 листопада учні 9-11 класів перебували в Драбівецькій дільничій лікарні та Золотоніській поліклініці на медичному огляді.

13 листопада пройшли шкільні літературні читання «М.Ф. Пономаренко – педагог, краєзнавець, мовознавець, поет».

13 листопада проведено кінолекторій на тему «Справжній громадянин і патріот свого краю М.Ф. Пономаренко»

15 листопада в районній олімпіаді з фізики взяли участь Дивнич Максим ( 7 клас) та Свояк Олександр (11 клас). У МаксимаДРУГЕ місце, у Олександра ТРЕТЄ!

18 листопада волейбольні команди хлопців та дівчат, перемігши в Драбівцях господарів та ровесників із Скориківки, здобули право виступати у півфіналі!

20 листопада проведено кінолекторій на тему «Революція Гідності – два роки потому».

20 листопада відбулося свято Хліба, яке підготувала класовод 4 класу Пипка Л.М.

21 листопада в районному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка взяв участь Дивнич Максим.

22 листопада в районній олімпіаді з біології взяли участь Скорик Анна (11 клас), Нетудихатка Ростислав (8 клас) Близнюк Аліна (7 клас). У Ростислава – ТРЕТЄ місце!

23 листопада проведено загальношкільний захід, присвячений Дню Гідності в Україні.

25 листопада волейбольна команда хлопців дівчат, перемігши в Чапаєвці господарів та ровесниць із Новодмитрівки, здобули право виступати у фіналі! Команда хлопців зайняла друге місце.

26 листопада проведено кінолекторій на тему «Великий Голод».

27 листопада проведено лінійку-реквієм, приурочену до Дня вшанування жертв Голодоморів і політичних репресій.

28 листопада в районній олімпіаді з математики взяли участь Дивнич Максим (7 клас) та Близнюк Аліна (7 клас), які зайняли ТРЕТІ місця!

30 листопада введено в експлуатацію внутрішні туалети, які збудовано за сприяння районної влади.

Погода